Po úplňkové sdělení
Jsou slyšet v dáli, znějí fanfáry, že zlomila se tuto noc temna moc. Zlomily se temné síly, je slyšet jak kvílí. Teď se začne napravovat, nový svět budovat.

Už ho vidím, jak se plazí po kolenou, hlavu má plnou zloby, krev mu teče z huby. Síla noci zlomila ho v pase, pomalu je mu pasé. Teď začne oheň plivat, svými drápy zuby skřípat. Teď začíná boj sil. Loučí se. Žil.

Dochází k proměně těl, tak to Bůh chtěl. Nastávají velké změny na Zemi. To, co se právě zlomilo, začne ukazovat zlo. Začne vyplouvat na povrch to co bylo v útrobách, v různých podobách. Teď se teprve ukáže, co kdo v sobě skrývá, co v nitru ukrývá. Od dnešní noci, zraje to, co kdo v sobě nosí.
Malá země, velké srdce, už od pradávna měla síly přece. Nechala se zotročit, přišel čas zakročit. Změnil se děj.  Změnil se čas, Prahu obalil jas. Srdce začlo pumpovat, do všech žil krev rozlévat.

Změny projeví se ve všech okruhách společnosti. Začnou vylézat pavouci a vlci. O svá místa, jámy bojí se. Začnou křičet. Pochopíte. Zlomí se rok. Přeleje se mok. Mok zlatý, jež vládne, nynější samovláda odtáhne.

Finanční svět třese se, policie, i justice. Zatřese se svět lékařství a nemocnic. Ze systému co je nyní, nezbyde nic.

Do 20.1. emailová cesta pro všeobecné informace bez jména může být, poté jen a pouze tisk a předání.

Začnou šťourat i v sítích. Stejně jako oni mají sítě pavoučí, začnou šťourat do všech sítí pro lid zhmotněných.