OSVICUJÍCÍ SEZENÍ – Mystik Keesjan van der Klooster poprvé v Čechách

– daršany přinášející Světlo –

holandského mystika Keesjana van der Kloostera

Necítíte se šťastně a dobře? To může být důsledek fyzického nepohodlí, emocionální a duševní nerovnováhy nebo psychologických problémů. Máte jeden nebo více blokací se všemi nežádoucími vedlejšími účinky na kvalitu vašeho každodenního života. Přijďte si přirozeným způsobem navrátit vaši radost, sílu a životní energii!

Mystik Keesjan van der Klooster pracuje s energiemi, stejně jako známá – v Německu žijící – Matka Meera, přivolávojícími nejvyšší Světlo k otevření srdcí přítomných účastníku relace Světlu. Pomoci lidem a udělat je šťastnými, mírumilovnými, spokojenými, vyrovnanými a milujícími je cílem jeho osvicujících sezení. Štěstí a duchovní růst spolu souvisejí! Být mírumilovný a šťastný vytváří nejdůležitější základ duchovní praxe. Pak jde vše samo od sebe!

Během relace se Keesjan naladí na vaši duši s vědomím a cílem, co právě v daném okamžiku nejvíce potřebujete. Získáte podporu, aby vaše energie pracovaly znovu pro vás! Můžete získat i vhled na to, co je blokovalo, abyste skutečně byli tím, kým jste, abyste zapomněli na minulost a žili v přítomnosti.

Dům techniky v Pardubicích

19.-21. listopadu 2015

ve velké zasedačce v 1. poschodí

* 19. a 20.11. od 18:00 hodin * 21.11. od 10.00 a 14:00 hodin *

Vstupné 300 Kč, ZTP a ZTP/P 150 Kč včetně DPH

 Informace: Mgr. Jan Maria Joza  *  777 777 654  *  joza@joza.cz * http://www.umojaworld.eu/pagina83.html

Partnerem vzdělávacího cyklu Cesty za poznáním je časopis VE HVĚZDÁCH a internetová televize Cesty k sobě.cz