OSOBNÍ A PLANETÁRNÍ EQUILIBRIUM
Silný příliv Božské Lásky je nad očekávání. Jsme pevně ukotveni ve stereotypu Světla a Lásky. Mnozí se cítí odpojeni od společnosti, naše vnímání je v 5D/6D a to, co zažívá populace nám nedává smysl vůbec. Balík nesmyslů. Mé oči se dívají na lucidní sen 4D a Vědomí přeskakuje mezi světy. Nová Země vibračně sílí. Čím více lidí je vibračně v Lásce, soucitu a neutralitě, tím rychleji je agenda temnoty odhalována. Rozpouští se, aby skončila nadobro.Tyto vibrace na Zemi navždy vyhladoví. Spodní vibrace už neřídí horní. Takže prosím žádné další nadávání. Hněv sloužil v minulosti, teď vše jen zbytečně prodlužuje.
Máte-li sílu přestat si stěžovat, udělejte to okamžitě. Lidé jsou nyní silně ovlivnitelní fňukáním o počasí, vztahu, politice, zprávách. Můžeme zastavit jejich stopy svým soucitem nebo jim ukažme humor. Bez ohledu na to, co dělají nebo říkají nabídněte jim bezpodmínečnou odezvu, ne odsuzování, vaše frekvence je vyšší. Často žádná reakce je lepší, než odezva. Nezabývejte se proč někdo není probuzený, to je snaha ega. Mám zprávu, že oficiální přistání se uskuteční, až zde bude čistá 5D frekvenční úroveň.
Článků o Světle existuje hodně, tady mluvím k lidem, kteří chtějí najít pomoc lidstvu a Zemi, což se stává prioritou. Gatekeepers jsou povolání mluvit k tisícům lidí a pomáhat jim s probuzením. I když urychlují proces mílovými kroky, vytahovat svět z potíží může každý. Všichni se učíme a ještě mnohem více.
Záchrana a zachování planety ležela jen na nás – Lightworkers a Gatekeepers . Čekali jste na nás? Až uděláme práci za vás? Jsme jako domovníci. Pro vaši představu jeden Lightworker „ táhne “ v Evoluci 1 milion lidí v rádiu desítek až stovek kilometrů.
Lidstvo bude muset objevit identitu středu a udělat korekci – srdce není jen svalový orgán. Je nejvyšší smyslový orgán, místem odvahy ( lví srdce ) a mostem mezi naším vlastním středem a vnějším prostředím, určuje náš evoluční úspěch a pomáhá nám dospět do Jednoty. Kardinální bod, kde leží naše Božství, centrum Lásky a ochota dávat a přijímat. To celé mi připomíná metaforu, že v ČR a Slovensku – v srdci Evropy leží Brána z polarity do Jednoty. Přijde čas, kdy lidstvo může potřebovat vzor. Měla jsem pracovní schůzku s milovaným člověkem, jsou velmi milá ta malá potvrzení nových vizí.
Pokud zatím neznáte svoji misi, uvolněte se, vaše Vyšší Já vás vede dobře. V první řadě je třeba vyčistit emocionální a fyzické tělo. Sebe-odsuzování způsobuje nemoci a strach z neúspěchu. Zapomeňte na nejsem-dost-dobrá/ý-musím-postupovat-rychleji. Probuzení probíhá postupně, kdyby se dnes stal každý osvíceným, planeta by nejspíš explodovala. Každý se pohybuje svým vlastním tempem a má to své důvody. Jsou duše, které se neprobudí vůbec. Vděčnost za jejich výběr a cestu.
Je to neuvěřitelné nacházet se v této frekvenční platformě na rozdíl od minulých let, kde nebylo často nic, než smutek, nezlomná víra v úspěšnou misi a vtipné poznámky mých vyšších úrovní: Chtěla jsi to? Ano, to je pravda. Tak konec umírání a jde se. Byl to smysl pro povinnost k milované Zemi, jít za hranice možností běžné, postavit se v neutralitě děsivým situacím normální.
Jakmile začnete říkat svojí pravdu, být autentičtí, zažijete mnoho ztrát, patří sem rodina, přátelé, pracovní místa….. Celý život se překonfiguruje. Přesto mohu jen doporučit začít žít vlastní příběh a sdílet ho. Může to pomoci druhým, je to pravda z první ruky a jak se vaše Láska umocňuje, uzdravíte všechny vztahy. Zaměřujeme se na Jednotu, to vyžaduje pár měsíců výcviku a milovat sebe často roky tvrdé práce.
Každý zažije v tomto Procesu osamělost. Vyhledejte ve svém okolí nebo na internetu podobně smýšlející duše. Meditace je ten nejjednodušší lék na všechno a komfortní pro každého. Osobní zkušenost je dostatek pohybu, usměrňuje zbytkovou mysl, udržuje zdravé tělo. Příznaků Vzestupu existuje mnoho, často jste se s nimi nikdy nesetkali. Pro někoho jsou to příznaky pokroku, pro někoho břemene. Mohou být často mylně diagnostikovány, záleží jaká jsou vaše přání na další cestě. Mění se i velikost a tvar lebky, jak se mění mozek.
Díky práci s Posvátným Mayským kalendářem poznávám vás – nádherné bytosti a to je nepopíratelný obraz, že v Čechách, na Moravě a Slovensku se nachází singulární inkarnační potenciál, duchovní know-how pro zrod utopické společnosti a potenciál dokázat dělat něco z ničeho. Zde leží predikce mnoha nových projektů, spolupráce a Mistrovství.
Rovnováha je klíčovým tématem, kam jen oko dohlédne. Jako první jí musíme dosáhnout my sami a exponenciálně ukotvit v našem okolí, zemi a to ve všech oblastech života. Existují na Zemi místa, kde je nerovnováha materiální, existují místa, kde je nerovnováha duchovní. Dysbalance ekosystému je nepřehlédnutelná. Jako lidská rodina máme hodně práce. Ty strašné škody musíme uklidit.
Není nutné čekat na granty nebo že za námi přijdou vlády a přinesou nám povolení. Vytvářejte své vlastní projekty a vlastní nápady – alternativní zdroje volné energie, společné potravinové zahrady, zdroje vody, recyklujte, pěstujte své vlastní zdravé jídlo, vyžadujte ve svých obchodech jen zdravé potraviny, přineste nový způsob vzdělávání dětí. Využijte svého vlivu nebo společenského postavení a požádejte o ukončení znečišťování nebe, vody i země. Tvořte, co milujete tvořit. Mám tolik nápadů, jak dělat věci jinak.
Dostávám dotazy ohledně vedení workshopů, v lednu jsem byla vyvázána ze všech nižších misijních prací. Ocením finanční dary, děkuji. Vděčnost, Poděkování a Lásku vám všem.
V Lásce, Světle a Službě
Lenka
Informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.