Orangutani versus palmový olej
Pokud bude odlesňování v Indonésii pokračovat tak rychle jako dosud, domovy orangutanů mohou být kompletně zničeny už v průběhu pouhých 25 let. O tyto krásné a inteligentní tvory tak můžeme přijít navždy.

Nesmíme to dopustit, musíme jednat. Nyní připravujeme projekt, který tuto děsivou praxi ukončí. Pro zajištění jeho financování ale potřebujeme Vaši pomoc.

Pomůžete nám chránit orangutany a jejich domovy? Darujte nyní a pomozte ukončit odlesňování v Indonésii.

Vyzýváme indonéskou vládu, aby zveřejnila mapy, které pomohou odhalit kdo a kde ničí indonéské pralesy. S využitím nejmodernější satelitní technologie budeme monitorovat aktivity všech provinilých společností, které už nebudou moci nadále skrývat svá špinavá tajemství.

Tato nová studie může vychýlit rovnováhu sil v kampani za ukončení odlesňování. Prosíme, darujte nyní a postavte se za lesy!

Nesmíme se smířit s tím, že tyto vzácné tvory, kteří zde žijí po miliony let, můžeme navždy ztratit jen kvůli chamtivosti korporací.

Víme, že s Vaší podporou můžeme zachránit indonéské deštné pralesy a orangutany, kteří jsou na nich závislí. Koneckonců to samé se díky zapojení lidí povedlo před osmi lety v kampani proti brazilskému sójovému průmyslu v Amazonii.

Zopakujme to v Indonésii!

Vědět, že do toho půjdete s námi, je pro nás velkou motivací.

Patrik Simon
pralesní tým Greenpeace

P.S. Zde si můžete prohlédnou poslední studii Greenpeace v češtině, která mohla vzniknout jen díky Vaší podpoře. Děkujeme.