ODHALENÝ VESMÍR: Z VENUŠE NA ANTARKTIDU
Informace nacházející se v této části seriálu „Odhalený Vesmír“, jsou také velmi závažného charakteru. Ukazuje se, že jde o fakta velmi aktuálního charakteru, jež se vztahují k posledním třem měsícům. Corey Good ve svých aktuálních relacích upozorňuje, že právě nyní v těchto týdnech vstupuje lidská civilizace do tzv. „žhavé fáze“ Odhalení a celosvětové revoluce, která se pomalu, ale jistě počíná rozhořívat.

Nadešel čas, aby Corey Goode s Kaaree navštívil planetu Venuši, nicméně konkurenční frakce mu zabránily v příjezdu. Namísto toho mu byla ukázaná tajná základna ukryta uvnitř obrovské ledové jeskyně pod ledovcem na Antarktidě. Po této fantastické cestě se situace pro něj zhoršila kvůli zastrašujícímu agentovi z Aliance SSP známého jako „Kovboj“, což nastolilo svízelnou situaci s Aliancí bytostí Sfér.

Ve velmi brzké době se ke Corey Goodovi v našem seriálu „Odhalený Vesmír“ přidají i další insideři, například pan Thompson, Cliford Stone a další. Díky se nám výrazným způsobem rozšíří mozaiky střípků, které zde společně dáváme dohromady. Bude určitě na co se se těšit.

Pojďme se společně podívat na osmou  epizodu  V. série s názvem „Z Venuše na Antarktidu“, která je součástí seriálu „Odhalený Vesmír“. Hledejte v novinkách, v příslušném seriálu, anebo přímo na této adrese: http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/z-venuse-na-antarktidu-398/