Novoluní v Blížencích

Pěkný den a nov všem! Luna dneska na své pouti zodiakem dostihne Slunce a obě tělesa se před osmou večer ještě před západem Slunce setkají. Co to znamená? Symbolicky se potkává duše s tělem, cítění s tvořením, rozum a cit, podvědomé a vědomé já. Na několik okamžiků, ale symbolicky na pár hodin jsme celiství. Probíhá setkání, intenzivní propojení, čištění. Může námi projet vlna pochopení toho, co jsme si za poslední měsíc v sobě nastřádali. proto jsme také okolo novu neklidní, vnitřní komunikace je hodně intenzivní. Nov je také okamžikem změny, restartu a nových nastavení.

Novoluní v Blížencích přináší témata: jak se v životě cítím, komfortně a nebo mě někde něco tlačí, jak vnímám své okolí? čím ho vyplňuji? jak sdílím své myšlenky? jak se myšlenkově vyvíjím, co pociťuji v různých situacích, je to ideální?

Nov je časem na změny, může být okamžikem, od kterého se dá počítat nová perioda a malá epocha. Jak začít? Dýcháním, uvědomováním si svého dechu a jeho působení na nás i v okolí. Pohyby, doteky. Kontakty s fyzickým okolím. Formulováním myšlenek, mluvením, psaním, zvuky. Od novu mohou začínat nové věci: způsoby komunikace, setkávání s blízkými, můžeme přestavět byt, pokoj, zavést novinky ve svých zvycích, nové trasy, odhodlat se oslovit, navštívit, setkat se… vidíte, co je možností. Čas Blíženců je dobou nekonečného množství kontaktů na různých úrovních, je to doba exaltujícího genia, který nepřemýšlí o tom, zda, ale jak a kde se projeví.

Nov je důležitý pro všechny Blížence, Luny v Blížencích a ty, kteří mají v tomto znamení ascendent. Tam je možné začít nové etapy a vydat se na nové cesty. Ale raději až druhý den po novu.

Ondřej Habr, http://www.astro-ondrej.cz/

 

Kategorie:

Aktuálně, Články