Nová kniha BILDERBERG – kdo tahá za nitky moci
Vážení čtenáři,
dnes vyšla naše novinka! České vydání knihy BILDERBERG – kdo tahá za nitky moci od bestsellerového autora Gerharda Wisnewskeho.
Kniha rozkrývá historii utajené elity, která ze zákulisí řídí světovou politiku. Wisnewski poutavě popisuje prostředí tajných mocenských a vládnoucích skupin, pojmenovává účastníky, jejich cíle a záměry. BILDERBERG – kdo tahá za nitky moci, nabízí nový úhel pohledu na současné evropské a světové problémy, který mainstreamová media většinou nepřináší.

BILDERBERG – kdo tahá za nitky moci

Byla tam Angela Merkelová, byl tam Gerhard Schröder, byl tam i Joschka Fischer, byl tam Henry Kissinger, byl tam i David Rockefeller a Josef Ackermann…
Od roku 1954 se každoročně schází diskrétní skupina mocných lidí z byznysu, politiky a médií za co nejpřísnějšího utajení…

Proč se každým rokem schází vždy na tajném místě a za nejpřísnějších bezpečnostních opatření finanční, průmyslové, politické a mediální elity spolu s generalitou a tajnými službami a o čem jednají?
Proč jsou zasedání skupiny Bilderberg utajována před veřejností, přestože se jedná především o věc veřejného zájmu?
Má národní stát šanci proti „světovému koncernu“?
Jak to bylo se založením Evropské unie doopravdy?
Proč musela být bombardována Jugoslávie?
Je šlechta již bez politického vlivu?
Co mají jezuité společného s dnešními elitami?
K čemu mají sloužit krize a kdo je řídí?
Jakou roli hraje židovská lobby v americké politice a co je to Projekt pro nové americké století?

Na základě málo dostupných dokumentů se na všechny tyto a další otázky autor snaží najít odpověď a nachází zajímavé souvislosti ve sférách mocných tohoto světa, které otevřou mnohému z nás oči, protože mainstreamová média většinou takový úhel pohledu na věci nepřináší.

Knihu je možné objednat na BILDERBERG – kdo tahá za nitky moci.
Knihu můžete také koupit i ve vašem oblíbeném knihkupectví.

S pozdravem
nakladatelství KELTNER Publishing