Hlavní diskuze k videu a mp3 ke stažení: http://goo.gl/5fUWhB
Najdete nás na FB: http://goo.gl/Hd1PcX
Série videí zdarma: http://goo.gl/4QY9NB

Speciální rozhovor se speciálním hostem: Naomi Aldort. Krásné a velmi inspirující setkání Katky Králové s autorkou knížky „Vychováváme děti a rosteme s nimi“, uznávanou rodinnou terapeutkou a mámou 3 synů.

Napište nám do komentářů: Jak to řešíte vy, když se vaše dítě vzteká?

Utekl vám poslední díl Nevýchova TV? Podívejte se na něj tady: http://goo.gl/x1QMWh

Nevýchova® je ucelený přístup k výchově, který pomáhá už 47.000 rodičů v 57 zemích světa vyřešit každodenní potíže, na všem se domluvit a být si skutečnými partnery. Je to výchovný systém pro moderní rodiče, kteří nechtějí, aby jim děti skákaly po hlavě a chtějí s nimi mít hezký vztah.

Mgr. et Mgr. Katka Králová, autorka principů Nevýchovy, se věnuje práci s dětmi od svých sedmnácti let. Začínala jako učitelka, kde poprvé vyzkoušela nové postupy, z kterých se později zrodila Nevýchova. Díky nim děti ve škole přestaly zlobit, začaly se snažit, navzájem si pomáhat a hledat řešení. V té době se Katka téměř ze dne na den stala macechou dvou dětí svého partnera, čímž se zrodila nová výzva. Ukázalo se, že přístupy Nevýchovy fungují ve všech výchovných problémech a situacích, což si potvrdila i během vedení zlínské centrály Fondu ohrožených dětí.

Dnes pravidelně vystupuje v předních českých a slovenských televizích, publikuje v řadě médií a je zvána na uznávané konference a vysoké školy.

Chcete začít s Nevýchovou? Podívejte se, jak snadno a trvale vyřešit 5 nejčastějších problémů s dětmi… bez křiku, pohlavků a zbytečného pláče v nové sérii videí zdarma: http://goo.gl/4QY9NB

Více o Nevýchově na http://www.nevychova.cz