MINIFESTIVAL ČESKY HEZKY
Pozvánka na program 4.ročníku MINIFESTIVALU ČESKY HEZKY

Úvodem bych Vám chtěla poděkovat  za zájem, který Divadlu PLUTO věnujete a pokud máte zájem o volné vstupenky na červen, prosím  Vás o co možná nejrychlejší zaslání objednávky ohledně vstupenek, abych Vám mohla splnit Vaše  přání. Vstupenky pro Vás na 23.6. – herec Pavel Soukup, 25.6. herečka Dana Morávková jsou po mimořádné slevě za 200,- Kč!!! Ale jejich počet je omezen! Vstupenky  normálně stojí 250,- Kč, pokud je objednáte  a zaplatíte 14 dnů před uvedením. Výše uvedená  festivalové představení  jsou  mimořádná večerní setkání, která uvádí  Pavel Kikinčuk a šlágry zpívá Kamila Kikinčuková.
V týdnu od  22. – 26. června bude probíhat v Divadle PLUTO a přilehlých prostorách již 4. ročník Minifestivalu Česky hezky.
Celý týden dopoledne budou probíhat představení pro mateřské, základní a střední školy, které mohou ale navštěvovat i maminky s dětmi.
Odpoledne se mohou zapojit malí i velcí návštěvníci, kteří by rádi poznali blíže divadelní činnost Divadelní minidílny herectví, tance nebo historického šermu. Na Divadelní minidílny mají všichni vstup zdarma. Hromadná autobusová doprava je dotována příspěvkem!!!
Večer se pak mohou diváci těšit na spoustu zajímavých představení  a klubových večerů se známými osobnostmi, např. Danou Morávkovou, Pavlem Soukupem, Ivo Šmoldasem či oblíbenou komedii „Mafie a city.“
Věříme, že i 4. ročník potěší všechny malé i velké divaky a že svoji návštěvou podpoříte Divadlo PLUTO, protože právě v
souvislosti s existencí Divadla PLUTO vznikla ve spolupráci s ÚMO4 a panem starostou Michalem Chalupným podpisová akce.
Tato akce má za cíl upozornit a získat pozornost institucí, které mají na existenci divadla PLUTO vliv. Bez stálé finanční podpory Divadlo PLUTO již nebude moci s největší pravděpodobností dále udržet svoji činnost. Díky příznivcům a divákům, kteří svým podpisem Divadlo PLUTO podpoří a zaslouží se tak o rozhodnutí o jeho dalším osudu.
Informace a podpisové listiny přízemí UMO 4.jsou k dispozici v pokladně Divadla PLUTO, OC Doubravka, Masarykova 75, Plzeň, každý všední den od 15:00 do 19:00 hodin nebo v

Všem příznivcům Divadla PLUTO děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.

Děkuji Vám za zájem a podporu.
S přáním hezkého dne

Jindřiška Kikinčuková

Principálka Divadla PLUTO