LETNÍ SLUNOVRAT
„Jsem dítě Světla.

Miluji Světlo.

Sloužím Světlu.

Žiji ve Světle.

Světlo mě vede,

proměňuje, osvobozuje,

uzdravuje a posvěcuje.

Žehnám Světlu!

Světlo je ve mně.

Světlo a já jsme jedno.

Já Jsem Světlo!“

Přátelé,  blíží se Letní Slunovrat (nastane 21. 6. 2015  přesně v 18:37:33 hodin),  to je výzva k tomu, abychom v sobě aspoň symbolicky zapálili oheň a poprosili ho, aby nás očistil. Předejme mu všechny naše nekonstruktivní  myšlenky a poprosme ho, ať změní naši mysl v „osvícené myšlení“, ať se odhalí naše Vyšší Já a zazáří v nás jako jasná hvězda.

Poprosme o prosvětlení a rozpuštění našeho Ega. Ve světle slunovratových vysokých duchovních energií máme příležitost povstat, směle čelit svým strachům a na vlastní kůži poznat, že mnohé hrůzostrašné „příšery“, které  nás děsí, jsou vlastně jen odmítnuté části našeho skutečného Já, které touží po přijetí a uznání. Když se věcem postavíme čelem,  přestanou nad námi mít moc. Vědomost je síla.

Pokud můžete, jděte v den Slunovratu někam do přírody, obejměte strom, lehněte si do trávy, prociťte své spojení se zemí, nastavte tvář větru, vzdejte úctu všem živým tvorům a pohlaďte očima každý kout třeba s těmito slovy: „Milovaná Matko Země, žehnám Ti; Tobě, která oddaně přijímáš naši bolest a žal, abys je přeměnila na světlo a lásku, k dobru všech svých dětí.“

Pokloňte se Slunci a vzdejte mu dík za světlo, které nám dává, za oheň nadšení, za teplo, bez kterého by nejen náš život, ale život jako takový na Zemi nebyl vůbec možný.

„Vydejte se klidně a tiše jakýmkoliv směrem a vychutnávejte svěžest a volnost horského vzduchu. Rozložte svůj stan doprostřed zelené trávy a rozkvetlých hořců ledovcových luk, do skalnatých zahradních koutů plných andělů. Vyšplhejte až na vrchol hory a vstřebejte do sebe příliv všeho dobrého. Pokojný klid a mír přírody do vás vplyne stejně jako sluneční svit do stromů, bouřky vám poskytnou svou energii, větry přivanou svěžest a odvanou všechny starosti jako podzimní listí.“ John Muir

Nechť nás neustále zalévá láska našeho nebeského Otce/Matky a objímá Jeho bezbřehý soucit!

Sofie

Zdroj: http://www.novoucestou.cz/?p=53317