LÉČENÍ S BRACEM 10. 11. 12. KVĚTNA OD 17 DO 23h
Živý přenos léčení chorvatského léčitele pohledem BRACO
Datum a čas:

10., 11., 12., května každou hodinu od 17:00 do 23:35

PRO TY CO NEUMÍ ANGLICKY JE MOŽNÉ SI PŘEPNOUT JAZYKOVOU STOPU V PRAVÉM HORNÍM ROHU STRÁNKY S PŘENOSEM NEBO ZE ZKUŠENOSTI MŮŽEME ŘÍCT, ŽE SAMOTNÉ LÉČENÍ PROBÍHÁ PŘIBLIŽNĚ MEZI 20 A 30 MINUTOU KAŽDÉHO HODINOVÉHO BLOKU.

SPUSŤTE SI ONLINE PŘENOS ZDE NA ODKAZU:
http://braco-tv.me/livestream.jsp

ONLINE GAZING S BRACEM
Pro mnoho lidí je gazing s Bracem cesta, jak najít vnitřní mír a rozvinout vnitřní potenciál. Účastníci z různých kulturních prostředí a způsobu života zažívají jemnou podporu ve svých životech skrze dar, který Braco má již 20 let. Jeho tichý pohled bude znovu přenášen bezplatně.

Všechny přenosy léčení jsou zdarma.

Jak se účastnit:
http://www.braco.me/en/livestreaming/registration-instructions/

Místo, odkud se bude Live Stream přenášet:
Srebrnjak 1, Záhřeb, Chorvatsko, je místo, kde se bude Braco dívat přímo do kamery a bude se přenášet obraz. Srebrnjak 1 je také místo kde Braco nabízí svou pomoc zcela zdarma. Ve Srebrnjaku 1 Braco poznal svého předchůdce a přítele Ivicu Prokiče a změnil se mu zde život. Více informací o Ivicovi a o tom, jak vše začalo je možné přečíst zde:
http://www.braco.me/en/about/past-present/

Zkušenosti návštěvníků a odborníků.
http://www.braco.me/en/testimonials/visitors/
http://www.braco.me/en/testimonials/experts/

Upozornění:
Jen dospělí (od 18 let ) se mohou účastnit léčení s Bracem. Děti a těhotné ženy od 3 měsíce těhotenství by se účastnit němely – raději někdo blízký může držet fotografii dítěte, nebo osoby během léčení pohledem Braca, kdy se vytvoří láskyplné spojení pro kohokoli, kdo se nemůže osobně účastnit.

Prosíme o uvědomění, že zúčastnění se léčení (gazing) s Bracem není náhrada za lékařské ošetření a konzultaci. Lékařské ošetření a medikace, předepsaná terapie by měly probíhat a mělo by v nich být pokračováno tak, jak doporučí ošetřující lékař před a po zúčastnění se léčení s Bracem.
Před účastí na léčení s Bracem si prosím přečtěte Gazing pravidla. Děkujeme
http://www.braco.me/en/events/detail/upcoming/193/