KONEC DOBY KLECOVÉ PODPORUJÍ ZNÁMÉ OSOBNOSTI!
Vážení přátelé,
kampaň KONEC DOBY KLECOVÉ podporují různé osobnosti!Je nám velkým potěšením, že se ke kampani svými podpisy, emaily a prohlášeními připojuje i řada osobností z veřejného a uměleckého života.

Za jejich podporu jim velmi děkujeme! Tak jako i Vám všem, kteří jste se již zapojili a kampaň podpořili svým emailem nebo podpisem.

Pokud jste tak ještě neučinili, neváhejte a připojte se zadáním svého emailu nebo podepsáním petice  za ukončení klecových chovů králíků v EU.

P.S. Chystáme přátelské setkání. Byli bychom velmi rádi, kdybyste se přidali! Chceme Vám touto formou poděkovat a také Vás vyzvat k další spolupráci! Zajímá Vás, jak byste se mohli zapojit? Přijde s námi posedět do Domu ochránců přírody. Více o setkání a termínech zde:

Děkujeme!

 

Společnost pro zvířata – ZO ČSOP (Society for Animals)

 

Vážení přátelé,

máme pro Vás nové samolepky! Do 7 ks Vám je zašleme zdarma spolu s nimi Vám rádi pošleme i letáky.

Nejedná se o jednorázový projekt! Kampaň KONEC DOBY KLECOVÉ je dlouholetá s jasnými požadavky – dostat hospodářská zvířata v EU z klecí! Přečtěte si více a hlavně šiřte dál.

Už toho máme dost! A nejen my. Kampaň podporují známé osobnosti.  Ti už se přidali a podepsali petici za ukončení klecí pro králíky v EU. Podepište také.

Pomozte nám kampaň dále šířit. Nezapomeňte také na naši povedenouanimaci.

Věnujte samolepku svým přátelům.

Pište si o počet kusů samolepek (max. 7 ks) a letáků, nezapomeňte do e-mailu zmínit Vaši korespondenční adresu a pokud se rozhodnete přispět na poštovné, napište nám to do e-mailu a u platby uveďte VS 1616.

P.S. Už jste hlasovali o nejlepší králičí selfie?

Děkujeme, že nám pomáháte.

Společnost pro zvířata – ZO ČSOP (Society for Animals)