KARTA NA TÝDEN
Sedm holí: Odvaha

 

Možná nejde všechno tak hladce, jak bychom si představovali. A možná vnímáme překážky jako signál pro změnu trasy. Karta však říká, že tento týden se nemáme bát jít i hlavou proti zdi, pokud jsme k tomu již dříve měli nakročeno a jen strach nás držel zpátky.

 

Přímočarost, odvaha a bezelstné nastavení vlastní kůže. Tvrdošíjná houževnatost a nepřipuštění porážky. To všechno se máme pokusit aktivizovat v maximální možné míře, protože procházíme zkouškou víry. Opravdu toužíme jít tam, kam právě jdeme? Jsme pro to ochotni i trošku riskovat? Nebo je náš pohyb výsledkem setrvačnosti a hledání nejmenšího odporu? Současné překážky nám pomohou ujasnit tužby a jejich priority.

 

Je důležité po něčem toužit a něčemu věřit, investovat sílu ducha i srdce. Nezáleží na velikosti projektu, jde o to nebýt lhostejný a neklátit se od ničeho k ničemu. A to neznamená zaplnit diář činnostmi, které náš rozum shledal užitečnými. Mnohem lepší je nadchnout se pro maličkost, nad kterou si ostatní klepou na čelo. Ale právě to vyžaduje zmíněnou odvahu a osobní nasazení.

 

 

Ivana Semerádová    

www.protistresu.cz