KARTA NA TYDEN
Král disků

Zodpovědný, pracovitý, zakořeněný. Rozvážný, stabilní, prostě král jistot. Nedokáže ukazovat city, nevyžadujte od něj romantiku. Na jeho praktickou pomoc se ale můžete vždycky spolehnout. Nevyhledává dobrodružství a tak může být považován za nudného. On ví kam patří, tak proč by se honil po světě. Na svém místě věrně setrvává, i kdyby se kolem střílelo. S ním to nepohne, není zbabělec.

Za králem disků zůstávají skutečné hodnoty, které nade všechno ctí. Možná jeho žebříčku hodnot nerozumíte, ale to ho nerozhází. Banality ho nechávají ledově klidným a to často přivádí k nepříčetnosti ostatní. Tenhle král neplýtvá energií ani slovy. Je to mistr mlčení a nehybně ledové tváře. Ale nenechte se zmást. Pod silným obranným zdivem tluče vřelé a oddané srdce. A pokud někoho pustí dovnitř, je to navždy.

Král disků nezradí, ale přes všechny své ochrany může být zrazen. Nejčastěji ženami, které ho plánují převychovat. Rozmyslete se, než mu něco takového provedete. On nezapomíná a neumí odpouštět. Na povrchu možná ano, ale v hloubi srdce mu zůstává ostrý rampouch bolesti, který si na věky ponechává pro výstrahu.

 

 

 

Ivana Semerádová    

www.protistresu.cz