Jasnovidec Jiří Lojek
Zabývám se věštbami od svých 13 třinácti let do současných 35 let,
nahlížím do minulých životů minulosti přítomnosti i budoucnosti, vztahy, práce, zdraví, finance a spousty dalších nekonečných otázek které by jste mohli mít, dále se zabývám karmickými výklady, jaká je vaše karma, příčina a následek a jak lze usnadnit složitější zkoušky života.
Pracuji ne jen s kartami, ale také s energiemi a současnou transformací ne jen vaší osoby, ale i okolí kolem vás. Tvořím transformační / informační obrazy, které napomáhají k pozitivní proměně negativních energií, které můžou blokovat vaší cestu k transformaci a posunutí se dál. Obraz působí jako magnet, který přitahuje špatné vibrace, které transformuje ve vibrace plné pozitivních energií, obraz dokáže skenovat vás a váš domov skrze energetické kódy, které jsou buď kristovské či plejádské dle propojení a účelu.
2015 XXL ZLATY VEKmal
Také samotní andělé spolupracují a pomáhají mi k tvoření kódu do transformačních obrazů. Mé první spojení bylo v mích 23 letech, kdy se dva velcí archandělé objevily na nebi a promlouvali neskutečnými hlasy, které ani za pomocí profesionální techniky nelze napodobit. Totéž jejich samotná krása která je tak magnetická a fascinující až vám stoji chlupy na rukou. Jejich blahý úsměv je tak silně láskyplný, že se cítíte jak kysela okurka i přesto, že máte také úsměv.
Přejí všem lidem na naší planetě Zemi a celé existenci tu největší lásku zažít a tak pochopit proč jsme zde.
noe
kontakt 722148238
webove stranky   http://www.noel.wbs.cz/
konzultace dělám především po telefonu nebo po skype
osobně lze také, ale nemám na to dobré podmínky tam kde bydlím