Jak slíbili, Ilumináti nabízejí naporcování Turecka na Den díkůvzdání, zatímco světoví lídři mluví o plynu v Paříži.
Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Ilumináti, skrze jejich „velmistra“ Alexander Romanova, slíbili v letošním roce na den díkůvzdání , a dokonce nám dali nějaké náznaky tohoto překvapení tím, že ukázali mapu Turecka na jeho webových stránkách. Nyní zdroje z Pentagonu říkají, že Turecko bude platit za své financování ISIS a svou agresi na Středním východě tím, že se mu zkonfiskují velké plochy na jeho území. Totéž se stane s Izraelem, jak potvrdili ilumináti a zdroje z Pentagonu. Sdělili, že Saúdská Arábie přestane existovat jako Saúdské rodinné soukromé dětské hřiště.

Sesazování chazarské mafie právě probíhá současně v době, kdy se světoví lídři sešli v Paříži, aby pohovořili o použití pseudo-vědy o globálním oteplování na podporu velmi reálné hospodářské kampaně na zastavení ničení životního prostředí a ukončení závislosti na fosilních palivech. Více o tom později.

Pro tuto chvíli se hlavní činnost soustřeďuje na Turecko, kde se Německo připojilo k Francii, Rusku, Íránu, Egyptu a Pentagonu v boji proti turecké, izraelské, saúdské chazarské žoldnéřské armádě známé jako ISIL. Pentagon připravil půdu pro tuto kampaň měsíce dopředu a neutralizoval rakety Patriot v protiraketové obraně Turecka a Izraele. To připravilo cestu pro ruské letectvo, aby mohlo zřídit bezletovou zónu na celém Blízkém východě, včetně Izraele, a nyní také už očekávaného a pravděpodobně bývalého spojence NATO, Turecko, říkají zdroje z Pentagonu.

Pentagon a ruské zdroje říkají, že Turecko, jak se očekává, v blízké budoucnosti ztratí území na několika různých frontách. Francie, bývalý koloniální vládce Sýrie, podporuje syrský požadavek, aby Turecko vrátilo arabskou většinovou provincii Hatay.

https://en.wikipedia.org/wiki/Hatay_

Provincie, která byla jim podřízena v roce 1937.

Mezitím, Rusové a Pentagon nyní také podporují odstraňování další obrovské části Turecka pro vytvoření kurdského státu, sdělují zdroje. A konečně, národ Arménie může také dostat nějakou historickou odplatu, říkají. Zdroje z Pentagonu a Rusové uvádějí, že ruské jednotky se přemísťují do Arménie za účelem konfiskace teritoria v severovýchodním Turecku v blízkosti arménské hranice a vrací jej Arménii. Rusové již v Arménii nainstalovali protiletadlové baterie a vytvořili bezletovou zónu v rámci příprav na převzetí tohoto území, jak říkají. Jak to úředník Pentagonu nazval: „Vypadá to, že Putin bude porcovat na Vánoce tureckého krocana.“ (Krocan se anglicky řekne turkey.)

Otázkou samozřejmě je, proč turecký prezident Recep Erdogan spustil této masivní útok na svou zemi tím, že sestřelil ruský bombardér? Nejlepší odpovědí asi je, že Erdogan se dostal do chytré pasti. Někdo mu musel říci, že jestliže nařídil sestřelení ruského bombardéru, pak NATO přijde na jeho záchranu a podpoří jeho nabídku znovu vytvořit Osmanskou říši.

Další věcí, kterou zastává několik zdrojů je, že Erdogan spolu s Benyaminem Netanjahuem z Izraele, zločineckou rodinou Bush / Clinton a saúdskou královskou rodinou, jsou všichni členové chazarské mafie, kteří všichni věří, že vytvoření nového světového řádu je jejich osudem. Všichni jsou potomci Hyksósů, starověkých uctívačů Satana a lidských otrokářů, jejichž plánem NWO bylo zabít 90% lidstva a zotročit zbytek. Místo toho jim jejich NWO vybouchlo do obličeje.

Analýza středovýchodního obchodu s ropou prodávanou ISIL ukazuje jasně, že ropa byla ukradena z Iráku a Sýrie žoldáckými armádami financovanými Saúdskou Arábií a dalšími ropnými monarchiemi v Perském zálivu. Kromě toho, ukradená ropa se prodává přes Turecko, a nebo Izrael. Nejen to, ale četné zprávy z médií potvrdily tvrzení tohoto týdeníku, ze evropská rodina Rothschildů, další chazarská satanská pokrevní linie, byla hluboce zapojená do masivních krádeží ropy.

Ilumináti a zdroje z Pentagonu svorně uvádějí, že mnoho těch z oněch Rothschildů, dále Benyamin Netanjahu a rodina Erdogana jsou nyní „terči vysoké hodnoty.“

Podle Sorcha Faal, informačním / dezinformačním webu založeném US námořní rozvědkou, je Erdoganův syn Bilal nyní na útěku, protože znásilnil, mučil a zavraždil britské a americké ženské novinářky, které podávaly zprávy o turecké podpoře ISIL. V tomto případě má zpráva silnou a pravdivou výpovědní hodnotu.

http://www.whatdoesitmean.com/index1949.htm

V každém případě, jakmile bude operace Turecko ukončena, Rusové a Syřané, jak se se očekává, provedou společnou vojenskou operaci na vytržení Golanských výšin z izraelské okupace. V návaznosti na to, bude Izrael nucen, výměnou za to a ve snaze, aby uchoval trvalý mír se svými sousedy, jim vrátit ukradenou půdu.

Saúdská Arábie je také stále více exponována jako jeden z nejvíce tyranských režimů na planetě. Nejnovějším příkladem toho, co je to za druh režimu, lze vidět ve zprávách, kde má být ukamenována k smrti davem žena ze Srí Lanky jako trest za cizoložství.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3337297/Saudi-Arabia-sentences-married-maid-death-stoning-adultery-man-slept-escape-100-lashes.html

Uvnitř USA také pokračuje stejným tempem očišťování od chazarské mafie. Například Jeb Bush je nyní široce zatracován jako člen zrádné gangsterské rodiny, která měla spoluúčast na 9/11 a bezpočtu dalších trestných činech. Výsledek je ten, že prakticky zmizel z korporátních médií, kde až do nedávné doby promlouval, jako by se jednalo o pomazaného kandidáta na prezidentský úřad. Neo-konzervativní zrádce John McCain, jak říkají zdroje ze CIA, zase vykazuje známky duševní nestability. Zbytek chazarské lůzy v USA je také vyděšen, protože zdroje jejich moci, Federální Rezervní Rada a korporátní vláda Spojených států jsou v bankrotu. Hlavní evropští spojenci, jako je Francie, Německo, Itálie, Anglie, Švýcarsko atd., je již dávno opustili.

Jedna kanadská skupina se nyní snaží vyjednat velmi přátelskou nabídku převzetí korporátní vlády Spojených států. Kanaďané nabízejí dobrou vládu, přátelskou zahraniční politiku a spravedlivé hospodářské podmínky pro všechny Američany, pokud jejich nabídka uspěje. Pentagon, Číňané, Evropané a další ukázali počáteční pozitivní reakci, když kanadská skupina požádala o jejich podporu této nabídky. Zdroje blízké k nabídce však říkají, že je to vše velmi předběžné.

V Japonsku to také nasvědčuje tomu, že pravidla hry chazarské lůzy budou nakonec zrušena. Členové japonské strany za nezávislost, a tento spisovatel, se objevili na konferenci CSIS v Tokiu, kde měli chazarští kabalisté a masoví vrazi jako Richard Armitage, Michael Green a Kurt Campbell přednášky. Tito lidé byli nuceni odpochodovat pryč z jejich konference za přihlížení demonstrantů. Po té hlava Japonské nezávislé strany, Richard Koshimizu, a autor tohoto článku odešli do nedalekého Marunouchi na policejní stanici, aby předložili důkazy o tom, že výše uvedené osoby byli zločinci. Japonská policie projevila zájem v tomto trestním stíhání, ale požaduje více důkazů, které jsou jí již poskytovány.

Fotografie některých demonstrantů a bannerů, které ukázaly na tyto zločince, je níže.

 

Ilumináti přislíbili svou podporu Japonsku a budou osobně prezentovat ultimátum klíčovým chazarským agentům a pomocníkům, aby předali kontrolu procesu tvorby a distribuce japonských jenů japonskému lidu. Zástupci japonského podsvětí účastnivší se protestu slíbili, že by i oni podporovali znárodnění chazary řízené Bank of Japan. Michael Green, hlava Mossadu pro Japonsko je nyní prioritním cílem, říkali. Někteří starší Japonští oligarchové dostanou rovněž diskrétní varování, aby ukončili spolupráci s chazarskou lůzou nebo se ocitnou tváří v tvář „konečným následkům.“

Umírněná frakce kabaly, která řídila Západ, zatím v Evropě shromáždila v Paříži více než 140 světových lídrů po dobu dvou týdnů, aby se pokusila je přinutit přijít s řešením pro „globální oteplování“. I když je to politováníhodné, tito lidé přesto cítí potřebu lhát o globálním oteplování k ospravedlnění svých plánů, a snaží se přijít na způsob, jak donutit korporace platit za všechny ekosystémy, které ničí. Také doufají, že přijdou na způsob, jak vytvořit nové lesy a přírodní rezervace a udělat je ziskovými. Je to znamení toho, že starý světový pořádek si uvědomil, jak velkou škodu jeho politicko-ekonomické systémy udělaly planetě. To může být příliš málo, příliš pozdě, ale aspoň to ukazuje, že se konečně probouzí do obrovské škody, kterou mají na svědomí. A konečně, další trocha dobrých zpráv, ve kterých začaly lidské pokusy na prvních substancích, které, jak se očekává, budou mít za následek, že bude k dispozici brzy mnoho léků proti stárnutí. Klinické důkazy ukazují, že tento konkrétní lék Metformin, umožní lidem žít zdravý život až do věku kolem 120 let.

http://www.nzherald.co.nz/lifestyle/news/article.cfm?c_id=6&objectid=11553026

Také čínští vědci byli konečně nuceni rozvinout debatu o tom, zda a kdy začít umožňovat lidem upravovat a zlepšovat jejich vlastní geny. Pro tuto chvíli se diskuse zaměřuje na odstranění genů ošklivých dědičných onemocnění. Nicméně, nebude to dlouho trvat, než někteří lidé půjdou kupředu a dostanou se např. k infračervenému očnímu vidění, super svalům a ostatním schopnostem, které přibudou k těm, jež jsou již k dispozici s existující technologií genů.

http://www.theguardian.com/science/2015/nov/28/gene-editing-weapon-against-disease-or-ethical-nightmare

Číňani jsou již tak pokročilí s touto technologií, že vybírají nejlepší možné geny k párům jejich vlastního genofondu pro své děti.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2539596/Get-ready-superbaby-Chinese-firm-set-allow-parents-pick-smartest-embryos.html

Buď bude muset Západ ukončit zákaz vylepšování genů pro své vlastní lidi, anebo sledovat, jak se Západní populace postupně mění v zastaralé genetické relikvie. Pokusy chazarské lůzy, aby naše životy byly zvířecí a krátké, takže nebudeme žít dost dlouho, abychom se probudili, se chýlí ke konci.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/