Ivana Rea

Jsem zpěvačkou, hudební skladatelkou a lektorkou hudebně-pohybových workshopů. Působila jsem jako zpěvačka v hudebních skupinách Obzor, Vishnu Tattva a Laudana . Založila jsem dvě free stylové taneční skupiny, kde jsem byla i choreografkou. Mezi léty 2007 a 2011 jsem účinkovala pod uměleckým jménem Ivanne v muzikálech Jedna noc na Karlštejně a Romeo a Julie v hlavní roli. Můj zájem o hudbu přerostl v záměr rozpoznávat vliv hudby a hlasu na člověka. Své zkušenosti jsem získávala na akreditovaných muzikoterapeutických, hlasových i tanečně terapeutických seminářích. Dál mě velmi obohatila přímá práce se skupinami i individuální výuka v oblasti hlasové pedagogiky, kde jsem využívala muzikoterapeutické, pohybově-terapeutické a další techniky uměleckých terapií. Od roku 2008 vedu semináře a jiné hudební projekty s tímto zaměřením. Spolupracovala jsem několik let se Školou přírodní medicíny a v současnosti jsem lektorkou na škole Tilia. V roce 2009 jsem zkomponovala a vydala své 1. hudební CD “Poděkování – hudba na text aramejské modlitby“. Několik let jsem pořádala ženské inspirativní kruhy „Ženy které běhají s vlky“ a provázela lidi léčivou metodou „Cesta“ od B. Bays. Spoluzaložila jsem hudební dívčí skupinu Gaia.Jsem tu pro vás se svým hlasem a otevřeným srdcem. Věřím, že mé workshopy vám přinesou kus sebepoznání a navedou na cestu k vnitřní proměně. V průběhu 3 denních workshopů je možné díky různým terapeutickým metodám dosáhnout proměny vzorců myšlení, a tím dojde k odbourání stále se opakujících nepříjemných stavů či situací ve vašem životě. Každé setkání ve skupině je propojeno s určitým tématem, které se bude týkat jednoho nebo více z vašich vnitřních aspektů.

Pokud cítíte, že váš hlas a tělo touží po svobodě nebo se chcete zdokonalit v hlasové technice, najdete pro to ve většině workshopů prostor. Jde o to, probudit váš autentický hlas, a také k němu najít vztah. Nezáleží na tom, jestli nemáte se zpěvem žádné zkušenosti, je to naopak pro váš začátek výhodnější.

https://www.zivotnadlani.cz

 

Nejbližší akce:

Dopřejte letošní dovolenou nejen svému tělu, ale i své duši! Zažijte povznášející pocit ze sebepoznání skrze tanec, zpěv, rituály a terapeutické techniky, a to vše umocněné nádhernou přírodou ve sluncem zalité Itálii v Toskánsku.

 

Pro všechny zájemce o praktickou průpravu „terapie CESTA“pořádám od ŘÍJNA workshop „CESTA KE ZDROJI“o pěti tříhodinových setkáních. Naučíte se být průvodcem sami sobě na cestě životem. Objevíte v sobě sílu, díky níž nebudete závislí na průvodcích a dokážete se sami vyléčit ze svých nemocí a stále se opakujících nepříjemných situací. Kurz je pro vás skvělou volbou i pokud cítíte, že chcete svůj život proměnit od základu nebo toužíte najít svůj potenciál. Zatím si můžete dávat PŘEDBĚŽNÉ PŘIHLÁŠKY a napsat mi, jaký všední den a čas na kurz by se vám hodil nejvíce. Kapacita kurzu je omezena, proto na nic nečekejte.

 

Opět se můžete od letošních prázdnin hlásit na individuální terapie Cesta. Pokud jste z jižních Čech, nemusíte nikam jezdit, mohu dojet za vámi.

 

 Aktuální informace o všech akcích najdete i na facebooku:

Více informací najdete na mých stránkách:
https://www.zivotnadlani.cz/ivana-rea/terminy.php