Iva Pazderková: „Přemýšlejme, odkud se bere maso na našem talíři.“

Vážení přátelé,

Celo-unijní kampaň KONEC DOBY KLECOVÉ si klade za cíl ukončit klecové chovyhospodářských zvířat v EU do několika let. V EU kampaň vede org. Compassion in World Farming, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.
Naše úsilí v České republice podporuje mnoho osobností. V létě se k nim přidaly také tyto dvě skvělé dámy: Herečka Iva Pazderková: „Přemýšlejme, odkud se bere maso na našem talíři! Přemýšlejme, jak zvíře žilo a jak dožilo.“ Herečka Sandra Pogodová: „Zavřít zvířata do klecí není žádné hrdinství. Zvířata jsou bytosti, jako my“. Jejich celá vyjádření uvidíte zde.

Děkujeme Vám všem, kteří jste svým podpisem podpořili petici žádající ukončení chovu králíků v klecích. Vybralo se 601 435 podpisů z celé EU! Za Českou republiku to bylo přes 4 000 podpisů.  V Evropském parlamentu, v zemědělském výboru, se nyní projednává potřeba legislativy na ochranu králíků  a jejich špatné životní podmínky (pohoda – welfare) ve velkochovech. Sledujeme, jaké výstupy jednání přinesou.

POKRAČUJEME DÁL, ale bez Vaší podpory to není možné. Především díky darům jednotlivců nebo společností je možná naše práce. DĚKUJEME

Putovní výstavu ke kampani KONEC DOBY KLECOVÉ  je možné si stále zapůjčit.
Nyní vás zveme do restaurace Srdcovka a do MoMo Caffé 

A ještě jedna zprávička. Pro 1 nebo 2  tří – měsíční roztomilé kočičky hledáme dobrý nový domov. Najdeme mezi Vámi zájemce?

 

Za Společnost pro zvířata

Dita, Pavla, Jaromíra

Společnost pro zvířata – ZO ČSOP (Society for Animals)
Dům ochránců přírody
Michelská 5, 140 00 Praha 4, ČR

facebook.com/spolecnostprozvirata.cz
pomahame@spolecnostprozvirata.cz
spolecnostprozvirata.cz
konecdobyklecove.cz

č. účtu: 158182860/0300