HOROSKOP TÝDNE OD 9. DO 15. LISTOPADU 2015
Horoskop týdne od 9. do 15. listopadu 2015

Konstelace mundánní ( platné pro celou planetu ) jsou v tomto týdnu vcelku harmonické, přející nalezení kompromisů mezi rozhádanými jednotlivci i mezi znepřátelenými národy. Velmi pozitivně bude působit silná Venuše ve znamení Vah, která se v průběhu týdne ocitne v harmonické vazbě se Saturnem ve znamení Střelce, a to je konstelace poukazující na rozumná a vyvážená rozhodnutí soudů jak lokálních, tak mezinárodních. Do pátku by se lidé měli věnovat spíše kulturním a duchovním aktivitám. Naše republika bude specificky ovlivňována až do pátku vcelku harmonickými konstelacemi naznačujícími úspěchy našich obchodníků i umělců. O víkendu a zejména pak v neděli se přiženou pomyslná astrologická mračna a můžeme pak na našem území očekávat četné havárie v individuální i v hromadné dopravě či výpadky sítí.

Pondělí a úterý

Merkur se pohybuje znamením Štíra v blízkosti své pozice v horoskopu naší republiky, takže lze očekávat racionální jednání našich politiků i byznysmenů, komunikace by neměla váznout a obchody se budou hýbat.

Středa a čtvrtek

Slunce bude v harmonické vazbě s Jupiterem ve znamení Panny, a to přeje jak vzdělávacím tak medicínským aktivitám. Navíc tranzitující Merkur uzavře harmonické spojení s Jupiterem, což naznačuje úspěchy naší republiky na poli mezinárodních vztahů i v obchodě.

Pátek a sobota

Tento pátek třináctého není z astrologického hlediska nijak katastrofický ba spíše naopak, konstelace jsou vcelku pohodové přející zahajování nových projektů. Díky přesné harmonické vazbě mezi Venuší a Saturnem lze předpokládat, že to, co bude v tomto dni započato, bude mít dlouhodobě velmi dobrý vliv na průběh budoucích dějů.

Neděle a pondělí

Slunce s Merkurem ve znamení Štíra vytvoří kvadraturu s Uranem republiky ve znamení Vodnáře, což je konstelace zvyšující riziko výpadů počítačových a rozvodných sítí a lze očekávat zvýšenou četnost havárií v dopravě individuální i hromadné. Naši veřejnost mohou v těchto dnech zneklidnit násilné trestné činy a další odhalení korupčního chování vlivných politiků či státních úředníků.

 

Zdroj: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=2022