Horoskop týdne od 9. do 15. ledna 2017
V tomto týdnu bude ekliptikou postupovat náročná a dosti napěťová konstelace mezi Sluncem v Kozorohu, Jupiterem ve Vahách a Uranem v Beranu, kterou ještě ve čtvrtek 12. ledna doplní úplňková Luna ve znamení Raka, takže se vytvoří velký kosmický kříž. Do pátku se dá očekávat řádění živlů přírodních i teroristických, napětí bude panovat nejen v přírodě, ale i v mezilidských vztazích. O víkendu se tyto dramaticky působící planetární vazby začnou pozvolna zklidňovat.

 

Pondělí a úterý

Na ekliptice se v těchto dnech uzavře kvadratura mezi Sluncem v Kozorohu a Uranem v Berana, která může světu přinést výpadky počítačových a rozvodných sítí, přijít mohou havárie v letecké i v železniční dopravě, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy.

Středa a čtvrtek

Oleje do pomyslného astrologického ohně přilije čtvrteční úplněk ( ve 12.33 hod SEČ ), kdy Slunce v Kozorohu bude v opozici na Luna v Raku a to celé bude v napětí s Jupiterem ve vahách a s Uranem v Beranu. Z těchto silných konstelací lze usuzovat na řádění živlů a citliví jedinci budou vydráždění a unáhleně reagující na podněty. Na straně druhé Venuše dostihne na své pouti ekliptikou Neptuna ve znamení Ryb, což vytváří kvalitu času ideální pro návštěvu kulturních zařízení a pro setkání s přáteli.

Pátek až neděle

Pátek 13. nemusí být pro naše řidiče, sportovce a kriminalisty příliš příjemným dnem, jelikož Mars tranzitující znamením Ryb bude v kvadrátu na svou pozici v horoskopu republiky. Naši veřejnost mohou zneklidnit násilné trestné činy. Jinak však víkend přeje aktivnímu odpočinku při sportu a na cestách.

Zdroj: www.stribrny.cz