HOROSKOP TÝDNE OD 9. DO 15. KVĚTNA 2016
Horoskop týdne od 9. do 15. května 2016

V tomto týdnu bude z astrologického hlediska hrát první housle zemský živel, ve kterém se bude pohybovat po celý týden Slunce, Merkur a Venuše ve znamení Býka, Pluton ve znamení Kozoroha, Jupiter ve znamení Panny ( v sobotu a v neděli se k němu ještě přidruží Luna ). V důsledku toho lze očekávat, že u lidí bude vítězit touha po konstruktivním dialogu a po prosperitě nad chutí bořit a válčit. Zemské konstelace vytváří ideální klima pro nákup zboží trvalejší hodnoty a pro investice do nemovitostí. Retrográdní Merkur spojí v tomto týdnu své síly s Venuší, a to navíc ve znamení Býka, kde je Venuše dominantní figurou, takže lze předpokládat, že znepřátelené státy a rozhádaní jednotlivci dostanou velkou šanci k zakopání válečné sekery a k obnovení konstruktivního dialogu.

Pondělí a úterý

Venuše se bude pohybovat v znamení Býka v harmonické vazbě s Jupiterem ve znamení Panny, a to je velmi pozitivní konstelace přející důležitým jednáním a podpisům významných smluv.

Středa a čtvrtek

Venuše tranzitující bude v sextilu s Jupiterem republiky ve znamení Raka, a to přeje jak našim umělcům tak obchodníkům.

Pátek

Pátek 13. bude tentokráte z astrologického hlediska pro naši republiku dosti náročný den, za kterého lze předpokládat zvýšenou četnost karambolů v mezilidských vztazích i na cestách, technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy. ( Slunce kvadrát Urana a Luna republiky ).

Sobota a neděle

Víkend přeje aktivnímu odpočinku při práci na zahradě či chůzi v přírodě, naši obchodníci by si měli mnout ruce a to díky harmonické vazbě mezi tranzitujícím Merkurem a Jupiterem republiky.