HOROSKOP TÝDNE OD 8. DO 14. ÚNORA 2015
Zatímco pro svět je pozitivní správou, že Slunce ve znamení Vodnáře se pomalu vzdaluje od kvadratury s nebezpečným Marsem ve znamení Vodnáře, která světu přinesla požáry, výbuchy sopek či zřícení budou, pro naši republiku přichází od tohoto víkendu poněkud horší astrologické časy. Nejprve přejde Slunce přes Urana republiky, a to o víkendu pravděpodobně zvýší četnost výpadků počítačových či rozvodných sítí a dá se očekávat zvýšená četnost dopravních nehod. V následujícím týdnu pak bude u nás „řádit“ Mars ve Štíru, který postupně vytvoří nebezpečné konstelace s planetami v horoskopu České republiky a může přinést násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost, možná jsou vážná zranění či úmrtí sportovců, kriminalistů a významných osobností.

Pondělí a úterý

Venuše ve znamení Kozoroha bude v harmonickém spojení s Jupiterem ve znamení Panny, což konstelace ideální pro sňatky z rozumu, pro důležitá obchodní jednání a pro zahajování nových projektů.

Středa a čtvrtek

Merkur pohybující se znamením Kozoroha vytvoří disharmonickou vazbu s Venuší republiky ve znamení Vah a lze tudíž předpokládat napětí na politické i na kulturní scéně..

Pátek až neděle

O víkendu lze na našem území očekávat zvýšenou četnost havárií v individuální i v hromadné dopravě, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy a přijít mohou výpadky počítačových a rozvodných sítí díky přechodu Slunce přes Urana republiky.

 

Více: Ing. Richard Stříbný www.stribrny.cz