Horoskop týdne od 8. do 14. srpna 2016
Slunce se na své pouti ekliptikou bude pohybovat v ohnivém znamením Lva, Mars spolu se Saturnem ( v pátek a v sobotu i Luna ) zase v ohnivém znamení Střelce a již z tohoto spojení je zřejmé, že nuda nebude na pořadu dne. Lidé se budou uvolněně bavit a sledovat olympiádu. Klima v přírodě i ve společnosti by mělo být vřelejší. Tu a tam však napětí mezi znamením Panny ( Merkur, Venuše a Jupiter ), znamením Ryb ( Neptun ) a znamením Střelce ( Mars, Saturn a Luna ) přinese řádění přírodních i teroristických živlů, kterým nebude po chuti dodržovat mír. Lidstvo mohou potrápit lokální záplavy, znečištění vodních zdrojů ekologickými haváriemi nebo terorismem, probírat se může použití chemických zbraní a riziko šíření infekčních chorob.

Pondělí až čtvrtek

Až do čtvrtka by mohli zabojovat naši sportovci a kriminalisté, kteří svými výkony potěší naše obyvatelstvo. Dařit by se mělo i české ekonomice a úspěchy lze očekávat i od našich umělců.

Pátek až neděle

O víkendu se ocitne Venuše ve znamení Panny v kvadrátu se Saturnem ve znamení Střelce a v opozici na Neptuna ve znamení Ryb, což by mohlo přinést nevlídnější klima ve společnosti v přírodě. Není to vhodná doba pro nákupy zboží trvalejší hodnoty či nemovitostí. Je zde zvýšené riziko setkání se s podvodníky. Svět mohou potrápit extrémy počasí, vyloučit nelze ani zemětřesení, sesuvy půdy a závaly v dolech.

Zdroj: www.stribrny.cz