Horoskop týdne od 8. do 14. května 2017
Minulý týden byl pro naši republiku z astrologického hlediska dosti náročný, jelikož tranzitující Jupiter pohybující se ekliptikou retrográdně ve znamení Vah se ocitl v kvadratuře s Jupiterem republiky ve znamení Raka, tranzitující Slunce ve znamení Býka vytvořilo opozice na Merkura republiky ve znamení Štíra. Výsledkem je vládní krize, kterou z astrologického hlediska vyvolala opozice tranzitujícího Merkura s Uranem ve znamení Berana v opozici na Slunce premiéra Sobotky a v palbě napěťových konstelací se ocitl zejména ministr financí Babiš, kterému Merkur s Uranem vytváří opozice na Venuši s Neptunem a kvadrát s Uranem. Tlaky na odstoupení Andreje Babiše budou z pohledu astrologického trvat přibližně do 23. května, pak se konstelace specificky působící na jeho horoskop ( se spekulativně odhadnutým časem narození okolo 15. hodiny ) zklidňovat a stabilizovat. Podle mého odhadu se ( astrologicky vzato ) mírumilovný a kompromisní premiér Sobotka zahnaný do kouta klesajícími volebními preferencemi pokusil zvrátit tento nepříznivý trend klesajících preferencí ČSSD útokem na svého hlavního rivala v následujícím volebním klání. Kdo z něj vyjde v této složité šachové partii nakonec jako vítěz není snadné odhadnout, jelikož neznáme čas narození obou kandidátů a můžeme kalkulovat pouze s poledními horoskopy…Nicméně tento pokus učiním až bude jasno, že nebudou předčasné volby. Vyostřená astrologická situace, kdy svými výroky budou přilévat oleje do ohně výrazné osobnosti naší politické scény bude pravděpodobně trvat až do 21. května.

Pondělí

Ve večerních v nočních hodinách negativně ovlivní dopravu i mezilidské vztahy opozice mezi Lunou ve Vahách a Merkurem s Uranem v Beranu, která může přinést četnější karamboly v mezilidských vztazích i na cestách.

Úterý až čtvrtek

Úterek by měl být z astrologického hlediska vcelku poklidným dnem, ale středeční úplněk a čtvrteční kvadrát mezi Marsem a Neptunem. V těchto dnech mohou být citliví jedinci vydráždění a unáhleně reagující na podněty. Stoupne riziko nákaz infekčními chorobami a nejsou to dny zrovna ideální pro nákup zboží trvalejší hodnoty.

Pátek až neděle

O víkendu budou dění v našem státě specificky ovlivňovat napjatější konstelace, za kterou se budou vzájemně obviňovat z korupčního a jiného druhu neetického chování politici z různých stran našeho politického spektra a na leckoho může vypadnout pozapomenutý kostlivec ve skříni… Luna se bude pohybovat až do nědělních 7.37 hod SELČ znamením Střelce, což přeje aktivnímu odpočinku při sportu a na cestách.

Zdroj: www.stribrny.cz