HOROSKOP TÝDNE OD 8 DO 14 ČERVNA 2015

Horoskop týdne od 8. do 14. června 2015

připravil Ing. Richard Stříbrný

Nejvýznamnějším dnem tohoto týdne je z astrologického hlediska pátek 11. června, kdy dochází na ekliptice ke dvěma důležitým událostem – nejprve se v 0.32 hod dává do přímého běhu Merkur a pak v 11.07 hod se naopak stává retrográdním Neptun. Obě dvě tělesa jsou navíc extrémně silná – ve svém domicilu. Přímý běh Merkura ve znamení Blíženců je dobrou zprávou pro obchodníky a pro podnikatele, obchody by se měly hýbat, tok zboží i informací by měl být urychlen. Lidé by spolu měli uvolněně a přátelsky komunikovat. Znepřátelené státy a rozhádaní jedinci dostanou šanci zakopat válečnou sekeru a zasednout k jednacímu stolu. Ovšem konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě ( tranzity ) již tak pohodové ( zejména v první půli týdne ) nejsou.

 

Pondělí až středa

Zatímco konstelace mundánní ( působící na celou planetu ) jsou vcelku harmonické, přející obchodům i sportovním aktivitám – Slunce s Marsem v Blížencích jsou v sextilu jak s Jupiterem ve Lvu tak s Uranem v Beranu, tranzity vůči horoskopu republiky jsou velmi náročné a mohou přinést prudké bouře a lijáky s většími škodami na majetku. Veřejnost mohou zneklidnit násilné trestné činy a sporná rozhodnutí soudů. Dají se očekávat ostré mediální přestřelky mezi vládnoucí garniturou a opozicí.

Čtvrtek a pátek

Luna se bude až do pátečních 16.16 hod pohybovat znamením Berana v harmonických vazbách, které postupně vytvoří s planetami v Blížencích i ve Lvu, a to bezesporu přeje uvolněné komunikaci a důležitým jednáním.

Sobota a neděle

O víkendu dostihne Slunce na své pouti ekliptikou Marse ve znamení Blíženců a vytvoří tigon s Uranem republiky a sextil s Lunou republiky. Díky těmto dynamickým konstelacím by měli zabodovat naši vědci, sportovci a výzkumníci. Náš stát může uzavřít významné dohody a mít úspěšná politická i obchodní jednání.

 

Zdroj: http://www.stribrny.cz/