HOROSKOP TÝDNE OD 7. DO 13. ZÁŘÍ 2015
Horoskop týdne od 7. do 13.9. 2015 připravil Ing. Richard Stříbrný.

Nejvýznamnější mundánní konstelací tohoto týdne ( platnou pro celý svět ) je částečné zatmění Slunce, ke kterému dochází na 20. stupni znamení Panny v neděli 13.9.2015 a jehož střed je v 8.41hod SELČ. Viditelné bude pouze na jihu Afriky a v Antarktidě. Zde mohou očekávat v následujícím roce problémy v oblasti zdraví a výživy místního obyvatelstva, v případě Antarktidy hrozí ekologické havárie a řádění živlů, zejména pak živlu zemského. Tyto nepříjemné situace pak také mohou nastat v oblastech, kde Slunce s Lunou vychází v průběhu zatmění – Západní Afrika a tam, kde kulminují – centrální Rusko, východní Kazachstán a Indie. Ve druhé půli tohoto a po celý příští týden stoupne riziko šíření epidemií nakažlivých chorob, rozkolísat se mohou ceny ropy a ropných derivátů či akcií některých medicínských firem.

Pondělí a úterý

Mars tranzitující vytvoří harmonický aspekt se svou pozicí v horoskopu naší republiky, což naznačuje úspěchy našich sportovců a kriminalistů v bojích se svými protivníky. Slunce je v sextilu na Jupitera naší republiky, takže lze očekávat velmi dobré výkony naší ekonomiky, prosadit se mohou v mezinárodní konkurenci nejen naši sportovci, ale i obchodníci a umělci.

Středa a čtvrtek

Luna se bude pohybovat spolu s Venuší a s Marsem až do pátečních 15.55 hod ve znamení Lva, což přeje zábavám všeho druhu a podpoří kreativitu. Nuda nebude na pořadu dne.

Pátek až neděle

Pátek a sobota jsou kritickými dny pro dopravu na našem území, jelikož tranzitující Slunce ve znamení Panny vytvoří kvadraturu s Marsem republiky ve znamení Střelce, dá se také předpokládat, že četnost karambolů a přestřelek mezi znepřátelenými jedinci bude stoupat. Naše veřejnost může být o víkendu znepokojena násilnými trestnými činy.

 

Zdroj: http://www.stribrny.cz