HOROSKOP TÝDNE OD 7. DO 13. PROSINCE 2015
Nejvýznamnější konstelací tohoto týdne je opozice mezi Marsem ve znamení Vah a Uranem ve znamení Berana. Tato dramatická konstelace může vnést velké napětí do mezilidských vztahů, které může vyústit ve „velký třesk“, jenž nenechá kámen na kameni mezi rozhádanými jednotlivci či mezi znepřátelenými státy. Na straně druhé lze citovat klasika – „bez napětí není pokroku ! “ . V lepším případě se po hádce v napjaté předvánoční době vyčistí atmosféra, v horším případě se lidé rozejdou či státy vykopou válečnou sekeru. Ve státech, kde v předchozích dnech probíhaly volby, se poražené strany pokusí zpochybnit dosažené výsledky, vyhrožovat se bude zásahy armády a policie. Extrémisté náboženští a političtí se pokusí rozdmýchávat svými výroky i činy doutnající konflikty. Útoky mohou být vedeny jak v kyberprostoru tak klasickými prostředky na rozvodové či počítačové sítě. Ve světě může řádit vzdušný a ohnivý živel, vyloučit nelze pády letadel či železniční neštěstí.

Pondělí a úterý

Náš stát by měl zaznamenat velké úspěchy na poli ekonomickém i sportovním. Venuše přechází přes Slunce republiky, Merkur bude v harmonické vazbě jak se Saturnem tak s Venuší republiky. Naši obchodníci by si měli mnout spokojeně ruce a naši umělci mohou vytvořit díla nadčasové hodnoty.

Středa až pátek

Z astrologického hlediska jsou to kritické dny, jelikož se zejména v těchto dnech uplatní přesná opozice mezi Marsem a Uranem. Za této konstelace není radno jakkoliv riskovat, napilno budou mít záchranky, četnost úrazů, popálenin, havárií, požárů a výbuchů bude pravděpodobně stoupat. Do potíží se může dostat železniční i letecká doprava, pravděpodobné jsou i letecké útoky na znepřátelené země.

Sobota a neděle

V tyto dny by měly obchody na našem území praskat ve švech ( Merkur tranzituje v sextilu na Slunce republiky ), na kstraně druhé je pravděpodobné, že lidé budou zvýšenou měrou požívat lihové nápoje a přejídat se ( Venuše kvadrát Neptun republiky, Slunce kvadrát Jupiter ).

Ing. Richard Stříbrný

www.stribrny.cz