Horoskop týdne od 6. do 12. února 2017
V tomto týdnu budou dění u nás i ve světě ovlivňovat dobrodružné a dynamicky působící konstelace. Slunce se bude po celý týden pohybovat znamením Vodnáře a od úterních 10. 35 hod jej doprovodí i posel Bohů Merkur a po celý den budou v harmonickém spojení s Venuší, Marsem a s Uranem ve znamení Berana, což přeje sportovním aktivitám a spřádáním dobrodružných plánů. O víkendu se však nad naši republiku přiženou pomyslná astrologická mračna. Dochází totiž k úplňku za polostínového zatmění Luny a to na stupních ekliptiky pro naši republiku dosti nebezpečných. Nelze vyloučit havárie v hromadné dopravě i v průmyslu, pravděpodobné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí. Přijít mohou útoky na kurz naší měny.

 

Pondělí a úterý

Slunce pohybující se ekliptikou znamením Vodnáře vytvoří harmonickou vazbu s Marsem republiky ve znamení Střelce, takže lze předpokládat úspěchy našich sportovců a kriminalistů při střetnutích se svými protivníky.

Středa a čtvrtek

Toto jsou dny vhodné pro nákupy výpočetní nebo komunikační techniky ( Slunce sextil Uran ). Zároveň vytvoří Mars v Beranu harmonický aspekt s Neptunem republiky ve Lvu a díky domu by se mělo nadprůměrně dařit našim umělcům a obchodníkům.

Pátek až neděle

V sobotu v 1.32 hod nastává úplněk za polostínového zatmění Luny a dá se tedy usuzovat na poněkud dramatičtější víkend jak na cestách, tak v mezilidských vztazích. Citliví jedinci budou o tomto víkendu pravděpodobně dosti podrážděně reagovat na podněty a dají se očekávat četné karamboly na cestách i v mezilidských vztazích.

Zdroj www.stribrny.cz