HOROSKOP TÝDNE OD 6. DO 12. DUBNA 2015
Horoskop týdne od 6. do 12. dubna 2015

připravil Ing. Richard Stříbrný

V tomto týdnu bude na ekliptice dominovat znamení Berana, ve kterém se po celý týden bude pohybovat trojkonjunkce Slunce, Merkur a dlouhodobě Uran. Ohnivou sílu ještě doplňuje Jupiter ve znamení Lva a Saturn s Lunou ve znamení Střelce. Pozitivně vzato tyto konstelace vytvoří dynamické astrologické klima ideální pro zahajování nových a odvážných projektů, lidé nebudou stát u zdi a budou ochotní jít odvážně za svými cíli. Čeho je moc, toho je však příliš, jak praví moudré pořekadlo a platí to i o této poněkud výbušnější konstelaci, která může méně vyzrálé duše strhnout k agresivitě a leckde budou obrazně či doslova chřestit zbraně.

Pondělí

Mars v Býku bude v opozici na Slunce republiky ve Štíru, takže lze očekávat, že čeští muži to leckde s pomlázkou přeženou a mohou se dočkat agresívní odezvy. Na straně druhé tato poněkud dramatičtější konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě může přinést četnější havárie v dopravě i loupežná přepadení.

Úterý a středa

Venuše bude v kvadrátu se Saturnem republiky, Merkur zase v kvadrátu s Jupiterem republiky, a to jsou méně příjemné konstelace, které by mohly vynést na světlo utajované případy korupce či zpronevěr veřejného majetku. V těchto dnech mohou naši veřejnost pobouřit sporná rozhodnutí soudů či arbitráží.

Čtvrtek až sobota

Tranzitující Slunce s Merkurem v Beranu budou v trigonech s Marsem republiky ve Střelci, což by mělo naši republice přinést velké úspěchy na poli ekonomickém i sportovním. Vyznamenat se mohou i naši kriminalisté či vojáci ve střetnutích se svými protivníky.

Neděle

V neděli se bude Mars v Býku blížit do kvadrátu s Neptunem republiky ve Lvu ( přesné to bude až v pondělí ) , a to je konstelace zvyšující riziko setkání s podvodníky či se zloději. Účastníky silničního provozu mohou potrápit podnapilí či zfetovaní kolegové za volantem.

 

Zdroj: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=1939