HOROSKOP TÝDNE OD 6. DO 12. ČERVNA 2016
Tento týden je pro Českou republiku z astrologického hlediska extrémně náročný. Náš stát se ocitne v palbě napěťových konstelací, za kterých nelze vyloučit velmi dramatické děje ve společnosti i v přírodě. Možné jsou násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost a vyloučit nelze ani ohrožení na životě či úmrtí významných osobností našeho státu. Přijít mohou požáry, výbuchy , dopravní a průmyslová neštěstí. Konstelace tohoto otestují „karmu“ našeho národa.

Pondělí až pátek V těchto dnech není radno riskovat. Mars ve Štíru bude v kvadrátu na Saturna republiky ve Lvu, Merkur v Býku bude v kvadraturách jak s Uranem republiky ve Vodnáři, tak s Lunou a se Saturnem republiky ve Lvu, Slunce s Venuší v Blíženích vytvoří opozici na Marse republiky ve Střelci. Za takového málokdy vídaného seskupení jsou možné opravdu neblahé děje.

Sobota a neděle I o víkendu se astrologické klima příliš nevylepšuje. Luna s Jupiterem v Panně bude v opozici na Neptuna v Rybách a v kvadraturách na Saturna ve Střelci, takže ve světě lze předpokládat děje v přírodě i ve společnosti nepřispívající míru a stabilitě.

Zdroj: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=2060