HOROSKOP TÝDNE OD 6. DO 12. ČERVENCE 2015
připravil Ing. Richard Stříbrný

Z konstelací specificky působících na dění v naší republice lze usoudit , že zejména ve druhé půli tohoto týdne může dojít v přírodě i ve společnosti k dějům, které zřejmě povedou k našemu ekonomickému oslabení. ( Tranzitující Jupiter v opozici na Urana republiky ). Byť v první půli týdne to bude z astrologického hlediska klidnější kvalita času, jelikož Slunce přechází přes Jupitera v horoskopu republiky a Merkur je v trigonu s Venuší republiky, což naznačuje úspěchy našich hoteliérů a provozovatelů restaurací. Obchody by se měly hýbat a náš stát by měl zaznamenat úspěchy i na poli kulturním a v mezinárodních vztazích.

Pondělí až středa

Tranzity Slunce a Merkura přejí naší republice a dají se očekávat dobré obchody a podpisy významných smluv.

Čtvrtek a pátek

Mars v Raku bude v trigonu s Neptunem v Rybách, a to je kvalita času ideální pro cesty k vodě či po vodě. Lidé budou schopni a ochotni jít aktivně za svými sny.

Sobota a neděle

V noci ze soboty na neděli se na ekliptice vytvoří tzv. poloviční kosmický kříž mezi Lunou v Býku, Saturnem ve Štíru a Venuší ve Lvu, který může vést k dramatickým dějům ve společnosti i v přírodě. Leckdo to může přehnat s popíjením lihových nápojů či neodolá svodům ze strany atraktivních leč nespolehlivých partnerů. Horečka sobotní noci může způsobit pád mravních zábran.