Horoskop týdne od 5. do 11. září 2016
Nejdůležitější astrologickou událostí tohoto týdne je bezesporu přechod Jupitera ze znamení Panny do znamení Vah, ke kterému dochází 9. září, přičemž se Jupiter bude v tomto vzdušném znamení pohybovat následujících 13 měsíců až do 10. října 2017. Tato Jupiterova pozice bezesporu prospěje světovému mírovému procesu a podle mého názoru v tomto období ubude teroristických a válečných aktivit a přibude množství významných smluv či dohod, které významně zklidní situaci na naší krásné planetě. Rozhádaní jednotlivci či znepřátelené státy dostanou velkou šanci k zakopání válečné sekery a k nalezení rozumných kompromisů. Lidé by měli být schopni se domoci svých práv a soudy by měly rozhodovat objektivněji lépe než v jiných letech. Bohužel tomu tak nemusí být v tomto a ani v příštím týdnu, jelikož se Slunce spolu s retrográdním Merkurem bude pohybovat ve znamení Panny v napětí s Marsem ve znamení Střelce, takže lze očekávat a tentokráte i na našem území stoupání napětí mezi jednotlivci z řad jindy spořádaných spoluobčanů a také mezi stranami našeho politického spektra. Svět může očekávat zvýšenou četnost výbuchů sopek, požárů, prudkých bouří nebo teroristických činů pod náboženskými záminkami a u nás může spíše dojít k násilným trestným činům, které pobouří naši veřejnost. Naši kriminalisté a sportovci svedou se svými protivníky těžké boje, ze kterých mohou vyjít se zraněními.

Pondělí a úterý

V těchto dnech se ocitne tranzitující Venuše ve znamení Vah v harmonickém spojení s Neptunem republiky ve znamení Lva a tato příjemně působící konstelace by měla přinést úspěchy našim umělcům a kreativcům.

Středa a čtvrtek

Ve středu odpoledne může dojít na našem území ke zvýšené četnosti karambolů na silnicích i v mezilidských vztazích, jinak ale tranzitující Slunce ve znamení Panny bude v harmonické vazbě s Jupiterem republiky ve znamení Raka, což naznačuje, že by se na našem území měly hýbat obchody a náš by mohl uzavřít významné dohody s okolními státy.

Pátek až neděle

Mars o víkendu přejde přes svou pozici v horoskopu naší republiky a zároveň tranzitující Slunce bude v kvadrátu s Marsem republiky i mundánně, takže na našem území může stoupat počet násilných trestných činů, výbuchů a požárů. Pravděpodobné jsou ostré přestřelky mezi vládnoucí garniturou a opozicí. V obecné rovině budou ve druhé půli tohoto a v první půli následujícího týdne chřestit zbraně…

www.stribrny.cz