HOROSKOP TÝDNE OD 5. DO 11. ŘÍJNA 2015
Horoskop týdne od 5. do 11.10. 2015 připravil Ing. Richard Stříbrný.

V tomto týdnu některé lokality potrápí řádění vodního živlu ( cyklóny, prudké bouře doprovázené poryvy větru ), jelikož Mars pohybující se znamení Panny vytvoří opozici na Neptuna ve znamení Ryb a nelze vyloučit ani výbuchy podmořských sopek spojených s tsunami. Ovšem lidstvo mohou také pozlobit viry biologické či počítačové, šířit se mohou zejména střevní chřipky. Na víkend má astrologie dvě zprávy – jedna je spíše pozitivnější, jelikož se od pátku dá posel Bohů – Merkur do přímého běhu, což urychlí tok informací a zboží, obchody by se měly rozhýbávat. Na straně Saturn ve Střelci přimrazí Venuši v Panně, a to může poněkud ochladit klima jak v přírodě, tak v mezilidských vztazích. Vztahy mezi znesvářenými jedinci či státy mohou být na bodu mrazu.Konstelace specificky ovlivňující dění v naší republice ( tranzity ) však nejsou nijak katastrofické ba naopak by se mělo dařit naší ekonomice a oblasti mezinárodních vztahů či smluv ( Jupiter v Panně bude v sextilu na Merkura republiky ve Štíru ).

Pondělí až středa

Naše republika by mohla zaznamenat úspěchy na poli umění i ekonomiky. ( Venuše ve Lvu je v sextilu s Venuší republiky ve Vahách ). Na straně druhé to chce velkou opatrnost při podpisu významných smluv nebo při koupi zboží trvalejší hodnoty. ( Mars opozice Neptun ). Ve světě mohou řádit živly přírodní i teroristické.

Čtvrtek a pátek

Slunce ve Vahách bude v kvadrátu na Jupitera republiky v Raku, a to by mohlo přinést medializaci dalších případů neetického chování některého z čelních představitelů našeho státu nebo propírání korupce významných úředníků.

Sobota a neděle

Až do pondělka včetně se projeví dvě méně příznivé konstelace – Venuše kvadrát Saturn a Slunce opozice Uran. Výsledkem mohou být spory mezi jednotlivci i mezi národy s rozdílným společenským zřízením, náboženstvím a kulturou. Migrace obyvatelstva velmi polarizuje občany lokalit postižených davy běženců, leckde může zavládnout chaos a násilí. Možná jsou i neštěstí v hromadné dopravě ( i letecké či železniční ), vyloučit nelze výpadky rozvodných a počítačových sítí ).

 

www.stribrny.cz