HOROSKOP TÝDNE OD 4. DO 10. LEDNA 2015
V prvním pracovním týdnu roku 2016 bude panovat na ekliptice enormní napětí mezi Merkurem ve Vodnáři a Marsem ve Štíru, také však mezi Sluncem v Kozorohu a Uranem v Beranu. Výsledkem pak mohou být dramatické děje jak v přírodě tak ve společnosti. Svět se může dočkat řádění živlů přírodních – zemětřesení, prudké bouře, přijít mohou výbuchy a požáry, řádit ovšem mohou i teroristé a různí extrémisté, kteří se svými výroky i činy pokusí rozdmýchat doutnající konflikty. Leckde může padnout letadlo, vykolejit vlak a technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy. Citliví jedinci budou vydráždění a unáhleně reagující na podněty.

Pondělí a úterý

Merkur ve Vodnáři bude v kvadrátu s Marsem ve Štíru, a to je konstelace, za které lze předpokládat zvýšenou četnost karambolů v mezilidských vztazích i na cestách.

Středa a čtvrtek

V těchto dnech bude Slunce v Kozorohu v kvadrátu s Uranem v Beranu, což by mohlo přinést světu četné výpadky počítačových a rozvodných sítí, do potíží se může dostat letecká i železniční doprava.

Pátek až neděle

O víkendu dochází k novoluní ( v neděli ve 2.30 hod ) ve znamení Kozoroha a do Kozoroha se v pátek ve 20.36 hod také vrací Merkur, po krátkém výletu do znamení Vodnáře. Díky tomu by lidé měli být v diskuzi více konkrétní a konstruktivně uvažující. Kozoroží novoluní je vhodné pro zahajování nových projektů, vyžadujících vytrvalost a houževnatost.

www.stribrny.cz

Ing. Richard Stříbný, Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, 257 531 155, skype: zrozenec , e-mail: richard@stribny.cz