HOROSKOP TÝDNE OD 28. BŘEZNA DO 3. DUBNA 2016
Horoskop týdne od 28. března do 3. dubna 2015

V tomto týdnu může být svět překvapen novinkami vědy a techniky, světlo světa mohou spatřit převratné vynálezy, které posunou lidstvo vpřed na poli technického pokroku. Merkur na své pouti ekliptikou dostihne Urana ve znamení Berana a to v místě ekliptiky, které je v harmonickém spojení se Saturnem ve znamení Střelce. Může tak dojít k propojení myšlenek a nápadů starých mistrů svých oborů a současné technologie je umožní převést do praxe. Tahle konstelace také vytváří ideální astrologické klima ke koupi nové komunikační nebo výpočetní techniky, je to také čas vhodných pro koupi nového či ojetého automobilu.

Pondělí a úterý

Slunce se bude pohybovat znamením Berana v harmonickém spojení s Neptunem republiky ve znamení Lva a díky tomu by na našem území měla panovat sváteční a důstojná nálada, kterou však v úterý zřejmě naruší naše média, ve kterých se dají očekávat přestřelky mezi vládnoucí garniturou a opozicí, která bude vytahovat další informace o neetickém chování vlivných politiků ( Merkur tranzitujcí v kvadrátu na Jupitera republiky )..

Středa a čtvrtek

Tok informací i zboží by měl být urychlován, doprava by v rámci možností daných uzavírkami a technickým stavem vozovek neměla váznout. Vyznamenat by se měli naši kriminalisté a sportovci v bojích se svými protivníky. ( Merkur v trigonu s Marsem republiky ).

Pátek až neděle

Víkend přeje aktivnímu odpočinku při sportu či při práci na zahradě. Konstelace jsou ohnivé a dynamické, nuda nebude na pořadu dne.

Zdroj: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=2047