HOROSKOP TÝDNE OD 27. ČERVNA DO 3. ČERVENCE 2016
I v poslední červnové dny bude dění v našem státě ovlivňovat Mars stojící na 23. stupni znamení Štíra v napětí s Lunou a s Uranem republiky, nicméně další tranzity na planety v horoskopu České republiky jsou harmoničtější, takže by mohlo ubýt bouřek a krupobití. naši politici a experti z bezpečnostních služeb by mohli začít hledat nějaké kompromisy vedoucí ke zklidnění rozjitřené situace. Na ekliptice bude mít převahu vodní živel, takže by to neměl být týden suchý, nýbrž vlhčí než je průměr v tomto čase.

Pondělí a úterý Jsou to dny ideální pro návštěvy divadel či koncertních síní, tvůrčí jedinci budou líbáni múzami. Venuše v Raku bude v harmonickém spojení s Neptunem v Rybách.

Středa a čtvrtek Naši politici a obchodníci by mohli zaznamenat slušné úspěchy. ( Venuše přechází přes Jupitera republiky ).

Pátek až neděle V noci ze čtvrtka na pátek se díky vlivům tranzitující Luny a Marse pravděpodobně zvýší četnost vážných dopravních nehod a násilných trestných činů. V sobotu se dá z astrologického hlediska očekávat proměnlivé klima v přírodě i v mezilidských vztazích. V sobotu večer a v neděli bude Slunce v harmonickém spojení s Neptunem, a to je čas ideální jak pro návštěvy kulturních zařízení tak pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku.