HOROSKOP TÝDNE OD 27. ČERVENCE DO 2. SRPNA 2015
Horoskop týdne od 27.7. do 2.8. 2015 připravil Ing. Richard Stříbrný.

V úvodu týdne se ještě může projevit dozvuk kvadratury mezi Marsem ve znamení Raka a Uranem ve znamení Berana, což světu může přinést výbuchy sopek, požáry a průmyslová či dopravní neštěstí ( i letecká či železniční ). Technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy, kolabovat mohou rozvodné či počítačové sítě. Svět může očekávat dramatické děje ve společnosti i v přírodě. O víkendu se pak projeví úplněk doprovázený polovičním kosmickým křížem mezi Lunou ve Vodnáři, Jupiterem ve Lvu a Saturnem ve Štíru, což nevěstí mnoho dobrého pro pokusy o urovnání konfliktů jak mezi rozhádanými jednotlivci tak mezi znepřátelenými státy. Náš stát však nebude v palbě nepříznivých konstelací a navíc tranzitující Jupiter ve lvu vytvoří harmonické spojení s Venuší republiky ve Vahách, a to by nám mělo zajistit úspěchy na poli kulturním i ekonomickém, obchody by se měly hýbat, kulturní i občerstvovací stánky by měly praskat ve švech.

Pondělí a úterý

Tranzitující Merkur ve Lvu bude v kvadrátu na Merkura republiky ve Štíru a tranzitující Slunce ve Lvu bude v kvadrátu se Sluncem republiky ve Štíru. Výsledkem mohou být četnější karamboly jak na cestách tak mezi představiteli vládnoucí garnitury a opozicí. Veřejnost může být pobouřena násilnými trestnými činy a odhalenými případy korupce ve vysokých kruzích.

Středa a čtvrtek

Ve čtvrtek mezi 8. a 14. hodinou se na ekliptice vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Lunou v Kozorohu, Uranem v Beranu a Marsem v Raku. Díky tomu by mohla stoupat nehodovost a četnost sporů.

Pátek až neděle

V pátek ve 12.24 hod nastává úplněk ( Opozice mezi Sluncem ve Lvu a Lunou ve Vodnáři ), v sobotu se zase na ekliptice uzavře odpoledne a ve večerních hodinách poloviční kosmický kříž mezi Lunou ve Vodnáři, Jupiterem ve Lvu a Saturnem ve Štíru. Celá druhá půle tohoto týdne a první půle týdne následujícího pak bude ve znamení ostrého kvadrátu mezi Jupiterem a Saturnem. Výsledkem pak mohou být inicializace válečných a obchodních konfliktů, organizované projevy nespokojenosti nad ekonomickou a nad politickou situací. Vyloučit však nelze ani zemětřesení jak pozemská, tak na burzách a v bankovním sektoru. Leckterý zadlužený jednotlivec, firma či velká společnost může stanout před bankrotem.

www.stribrny.cz