Horoskop týdne od 26. září do 2. října 2016
V tomto týdnu se bude Slunce pohybovat znamením Vah v blízkosti Jupitera a o víkendu se k nim ještě připojí i Luna. Tato příjemná konstelace přeje spíše urovnávání konfliktů mezi znepřátelenými jednotlivci i státy než vyvolávání nových konfliktů. Lidé by měli být schopni hledat kompromisy a diplomaticky komunikovat. Kulturní stánky a restaurace by měly praskat ve švech.

Pondělí až středa dopoledne

Až do středy dopoledne budou dění u nás i ve světě ovlivňovat vcelku příjemné konstelace vytvářející klima ideální pro důležitá setkání, pro uzavírání sňatků a pro podpisy významných smluv.

Středa odpoledne až pátek

Přiženou se pomyslná astrologická mračna a na ekliptice se vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Lunou ve znamení Panny, Saturnem ve znamení Střelce a Neptunem ve znamení Ryb. Navíc ve čtvrtek večer dostihne Luna na své pouti ekliptikou Merkura ve znamení Panny a to zrovna na stupni, který je v napětí ( v kvadratuře ) s Marsem republiky ve Střelci. Výsledkem těchto napjatějších konstelací je zvýšená pravděpodobnost havárií v dopravě i konfliktů v mezilidských vztazích. Naše veřejnost může být zneklidněna násilnými trestnými činy.

Sobota a neděle

Novoluní ve znamení Vah, ve kterém je také od 9. září i planeta Jupiter klasickou astrologií nazývaná „velkým štěstím“ přeje zahajování nových projektů majících za cíl mír, harmonii a spravedlnost. Navíc vládkyně Vah – Venuše vytvoří v těchto dnech trigon se svou vyšší oktávou – Neptunem, takže lze předpokládat, že tvůrčí jedinci budou líbáni múzami a mohou vytvořit díla nadčasové hodnoty sbližující jedince bez rozdílu příslušnosti k náboženství a ke společenskému zřízení. Velmi pozitivně se na probíhajícím mírovém procesu mohou podepsat umělci.

Zdroj: www.stribrny.cz