HOROSKOP TÝDNE OD 26. ŘÍJNA DO 1. LISTOPADU 2015
Horoskop týdne od 26. října do 1. listopadu 2015

I tomto týdnu se bude znamením Panny pohybovat trojkonjunkce Venuše, Marse a Jupitera, což přeje zvýšení produktivity práce, mnozí se budou zvýšenou měrou pokoušet o vylepšení své profesní kvalifikace či nalezení důstojného zaměstnání. S výjimkou pondělí, kdy zřejmě Luna s Uranem v opozici na Merkura přinese četné karamboly na cestách i v mezilidských vztazích jsou konstelace mundánní vcelku harmonické přející tvůrčí práci a aktivnímu odpočinku. Naše republika dostane 27.října ve 23.34 hod SEČ nový impulz, jelikož začne působit nový solární cyklu, který bude ovlivňovat dění v našem státě po nejbližších 12 měsíců. Horoskop sestavený pro tento okamžik a pro souřadnice Prahy, pak poukazuje na vcelku úspěšný rok z pohledu ekonomického ( Jupiter, Venuše a Mars ve 2. domě ), rozhýbat by se měl trh s realitami a vláhový deficit by se měl snížit ( Slunce ve Štíru ve 4. domě v úplňku – opozice na Lunu v Býku ). Problémy mohou i nadále trvat při řešení problémů s běženci a Evropská unie bude pravděpodobně vyvíjet nátlak na zvýšení kvót a na vyšší spoluúčasti ČR při řešení evropských problémů.

Pondělí a úterý

V tyto dny lze předpokládat zvýšenou četnost havárií v individuální i v hromadné dopravě, vyloučit nelze ani výpadky počítačových sítí. ( Merkur opozice Uran, Mars kvadrát Mars republiky ).

Středa a čtvrtek

Ve středu budou působit až do 18. hodiny příjemné mundánní konstelace ( trigon mezi Lunou v Býku a Venuší s Marsem a s Jupiterem v Panně, které přejí společenským setkáním nad sklenkou dobrého moku a kulturním aktivitám. V noci ze středy na čtvrtek vytvoří Luna napětí s Uranem a se Saturnem republiky, a to by mohlo zvýšit četnost dopravních nehod a loupeží na našem území.

Pátek a sobota

S výjimkou pátečních 15 až 20 hodin, kdy bude Luna v Blíženích v napětí jak s Marsem republiky tak s Marsem mundánně, by měla panovat důstojná atmosféra přející setkáním s blízkými a rozjímáním nad pomíjivostí světa. Brány k vyšším duchovním stavům budou díky harmonickému spojení Slunce ve Štíru a Neptuna v Rybách pootevřeny.

Neděle a pondělí

Slunce ve znamení Štíra vytvoří kvadraturu s Neptunem republiky ve znamení Lva, což je konstelace zvyšující riziko setkání s podnapilými či se zfetovanými účastníky silničního provozu.

 

Richard Stříbrný

http://www.stribrny.cz/