Horoskop týdne od 26. prosince do 1.ledna
V posledním týdnu roku 2016 se projeví silné vlivy znamení Kozoroha, ve kterém se bude pohybovat Slunce, Merkur , Pluto a od středečního večera do soboty i Luna. Toto seskupení těles v zemském a vážném znamení Kozoroha vybízí ke zklidnění života, ke zpytování svědomí a k zamyšlení nad našimi prioritami či nad tím, čemu věnujeme svůj čas na této vesmírné škole zvané Země… Další významnou konstelací následujících dnů je postupné přibližování se Marse k Neptunovi ve znamení Ryb, které může u méně vyspělých duších vést k rekordnímu požívání lihových nápojů avšak ti vyspělejší z nás mohou svou energii věnovat spíše poslechu klidné a duchovní hudby, meditacím či rozjímáním nad poselstvím toho, který vzal na sebe lidskou podobu, aby nám ukázal cestu lásky a odpouštění.

Pondělí

V tomto dni vznikne na ekliptice velké napětí mezi Lunou ve znamení Střelce a Marsem s Neptunem ve znamení Ryb, navíc zde je přesná opozice mezi Jupiterem ve znamení Vah a Uranem ve znamení Berana. V důsledku toho lze očekávat prudké změny počasí doprovázené poryvy větru a deště. Citliví jedinci mohou být poněkud podráždění a unáhleně reagující na podněty.

Úterý až čtvrtek

V těchto dnech se mnozí z nás po dnech plných zahálky a přejídání budou těšit do práce. Výkonnost bude stoupat a harmonické spojení mezi Sluncem s Merkurem ve znamení Kozoroha přeje aktivnímu odpočinku při sportu či na cestách.

Pátek až neděle

Víkend přeje kulturním a duchovním aktivitám ( Slunce sextil Neptun ). Tranzitující Venuše však bude v opozici na Saturna republiky, takže počasí může být poněkud nevlídné.

Zdroj: www.stribrny.cz