Horoskop týdne od 25. do 31. července 2016
V tomto týdnu se bude ekliptikou pohybovat 6 ( od středy 5 ) těles Sluneční soustavy v ohnivých znameních a to by mělo světu přinést oteplení v mezilidských vztazích i v přírodě. Je to vhodná konstelace jak pro aktivní odpočinek při sportu tak na cestách. Silně obsazené znamení Lva přeje zábavám všeho druhu a povzbuzuje v lidských duších kreativitu. Nuda nebude na pořadu dne. Ve druhé půli tohoto posledního červencového týdne však vytvoří Merkur ve znamení Lva napěťovou vazbu s Marsem ve znamení Štíra, což může světu přinést prudké bouře či cyklóny, řádit bude zejména ohnivý a vodní živel. Vyloučit však nelze ani teroristické činy a vraždy významných politiků či představitelů režimů. Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě ( tranzity ) jsou opět náročnější a lze očekávat prudké bouře, doprovázené výpadky rozvodných a počítačových sítí.

Pondělí až středa

Merkur se bude pohybovat ve znamení Lva v trigonu s Uranem ve znamení Berana a díky tomu by mohl být svět překvapen novinkami vědy a techniky, světlo světa mohou spatřit převratné vynálezy, které posunou lidstvo vpřed na poli technického pokroku. Merkur však bude v opozici na Urana republiky, což může přinést na naše území prudké zvraty počasí, lze očekávat výpadky sítí a pravděpodobně se zvýší četnost havárií v dopravě i v průmyslu.

Čtvrtek až neděle

Pro svět to jsou velmi kritické dny ( zejména čtvrtek až sobota ), za kterých není radno riskovat. Nejvíce se projeví v úvodu zmiňované vlivy Marse ve znamení Štíra v kvadrátu na Merkura ve znamení Lva, které mohou přinést jak zvýšenou četnost havárií v  dopravě s vážnými následky nejen na majetku, nýbrž i na životech účastníků silniční dopravy tak teroristické činy a pokusy o rozdmýchání doutnajících válečných konfliktů .

 

www.stribrny.cz