HOROSKOP TÝDNE OD 25. DO 30. DUBNA 2016
V tomto týdnu z pohledu geocentrického Merkur zpomalí svůj běh ekliptikou a zastaví se mezi 23. a 24. stupněm znamení Býka, což je bohužel stupeň ekliptiky pro naši republiku mimořádně nepříznivý, jelikož je v kvadraturách jak s Lunou republiky ve znamení Lva tak s Uranem republiky ve znamení Vodnáře. Výsledkem mohou být obtíže bankovních domů či mnohých významných firem, které se mohou dostat do platební neschopnosti a vyhlásit úpadek. Naše měna i ekonomika může dostávat rány, ze kterých se nemusí snadno vzpamatovávat. Váznout může výběr daní a vládnoucí garnitura se s opozicí bude intenzívně přít o to, kdo za to může. Vyloučit nelze ani havárie v hromadné dopravě či neštěstí v průmyslu a v elektrárnách. Potíže mohou také způsobit hackeři, kteří prolomí kódy zabezpečení bakovních systémů či významných institucí. Do potíží se může dostat letecká i železniční doprava.

Pondělí a úterý

Venuše se bude pohybovat v znamení Berana v harmonické vazbě se Saturnem republiky ve znamení Lva, a to je pozitivní konstelace přející důležitým jednáním a podpisům významných smluv.

Středa až sobota

Slunce ve znamení Býka v těchto dnech vytvoří disharmonickou vazbu s Netunem republiky ve znamení Lva, Venuše tranzitující bude v opozici na svou pozici v horoskopu republiky, a to jsou konstelace, za kterých může být náš stát obviňován z nedodržování úmluv a podepsaných smluv. Může nám být vyhrožováno arbitrážemi.

Zdroj: www.stribrny.cz