HOROSKOP TÝDNE OD 24. DO 30. SRPNA 2015
Horoskop týdne od 24. do 30.8. 2015 připravil Ing. Richard Stříbrný.

Nejvýznamnější mundánní konstelací tohoto týdne ( platnou pro celý svět ) je konjunkce Slunce s Jupiterem ve znamení Panny. Pozitivně vzato může tato příjemná konstelace vést lidstvo k podpoře ideálů trvale udržitelného rozvoje, do popředí zájmu států i jednotlivců se dostanou otázky ekologické, zdraví a zdravé výživy či vzdělání. Politici se mohou v tomto posledním prázdninovém týdnu ohánět vzletnými projevy, jak podpoří vzdělávaní a zdravotnictví národa. V následujícím měsíci však jejich slova nebudou naplněna a vzhledem k opozici na Neptuna může zůstat pouze u slibů. V tomto týdnu však tato konjunkce bude v harmonické vazbě se Sluncem naší republiky a díky tomu bychom měli zaznamenat větší úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích.

Pondělí a úterý

Konstelace jak mundánní tak specificky ovlivňující dění v našem státě jsou vcelku harmonické, přející jak odpočinku, tak podporující zvýšenou produktivitu práce.

Středa a čtvrtek

Merkur se bude pohybovat až do čtvrtečních 17.44 hod znamením Panny v harmonickém spojení se Saturnem na konci znamení Štíra a dá se tudíž říci, že tyto dny přejí zodpovědné a vytrvalé práci. Navíc bude Slunce v konjunkci s Jupiterem, takže se dá říci, že to, co bude započato v těchto dnech by mělo mít dlouhodobě dobrý dopad na průběh budoucích dějů.

Pátek až neděle

Pátek je kritickým dnem pro dopravu na našem území, jelikož tranzitující Mars vytvoří kvadraturu s Merkurem republiky, četnost karambolů a mediálních přestřelek mezi vlivnými jedinci bude stoupat. Sobota a neděle mohou být z astrologického hlediska poněkud vlhčími dny, protože nastává úplněk, kdy bude Slunce s Jupiterem v Panně v opozici na Lunu a Neptuna v Rybách. Citliví jedinci budou reagovat poněkud podrážděně na podněty, emoce budou pravděpodobně válcovat zdravý rozum. Možná jsou neporozumění a hádky mezi jedinci i mezi státy.

 

Zdroj: www.stribrny.cz