Horoskop týdne od 24. do 30. října 2016
Nejvýznamnější konstelací tohoto týdne je bezesporu nový solární horoskop České republiky, který vstupuje v platnost ve čtvrtek 27. října v 6.30 hod SELČ a horoskop tohoto nového cyklu bude ovlivňovat dění v našem státě po nejbližších 12 měsíců. Pozitivně působí harmonická vazba mezi Venuší ve znamení Střelce a Jupiterem ve znamení Vah, která naznačuje změnu rovnováhy ve prospěch duchovních a kulturně založených občanů proti přízemním a konzervativně smýšlejícím spoluobčanům. Tuto tendenci ještě posilu trigon mezi Sluncem s Merkurem ve znamení Štíra a Neptunem ve znamení Ryb. Oproti minulým létům však pravděpodobně přibude požárů, výbuchů a výpadků počítačových i rozvodných sítí, jelikož se Mars ve znamení Kozoroha ocitá v napěťové vazbě s Uranem ve znamení Berana. Naši veřejnost mohou pozlobit sporná rozhodnutí soudů a další případy mravních poklesků významných představitelů našeho státu ( kvadratura mezi Venuší a Neptunem ). Ve druhé půli tohoto říjnového týdne se projeví dramaticky působící kvadratura mezi Marsem a Uranem, která může světu přinést erupce sopek i eskalaci válečné vřavy doprovázené zoufalými pokusy prohrávající strany o co největší poškození protivníka a civilního obyvatelstva.Pondělí a středa

Konstelace přejí studiu duchovních nauk a návštěvám kulturních zařízení či setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku. ( Tranzitující Venuše ve znamení Střelce v trigonu s Neptunem republiky ve znamení Lva ).

Čtvrtek až neděle

V těchto dnech se nejintenzívněji projeví v úvodu zmiňovaná kvadratura mezi Marsem ve znamení Kozoroha a Uranem ve znamení Berana, která může světu přinést výbuchy sopek či zemětřesení doprovázené tsunami, požáry, havárie v průmyslu i v hromadné dopravě ( a to i letecké či železniční ). V přírodě i ve společnosti může panovat velké napětí. Nejintenzívněji bude tato neblahá konstelace působit ve druhé půli pátku a v první polovině soboty, kdy se ještě přidruží vliv Luny ve Vahách, která dotvoří poloviční kosmický kříž.

Zdroj: www.stribrny.cz