Horoskop týdne od 24. do 30. dubna 2017
Mezi nejvýznamnější mundánní konstelace tohoto týdne patří středeční novoluní ve znamení Býka doprovázené ohnivým trigonem mezi Merkurem s Uranem v Beranu a Saturnem ve Střelci, které přeje zahajování nových, odvážných a přitom prakticky využitelných a ekonomicky úspěšných projektů. Díky tomu, že se v tomto a v příštím týdnu Merkur z pohledu geocentrického na své pouti ekliptikou zastavuje poblíž Urana, lze očekávat, že světlo světa spatří převratně vědecké a technické objevy či vynálezy. O víkendu konečně Venuše přejde ( od pátečních 15.13 hod ) do znamení Berana a uvolní se ze sevření Saturna, což by mohlo oteplit klima v přírodě i v mezilidských vztazích. V tomto týdnu vytvoří retrográdní Jupiter pohybující se znamením Vah kvadraturu na svou pozici v horoskopu republiky ve znamení Raka a to je konstelace, za které lze předpokládat sporná rozhodnutí soudů českých i mezinárodních arbitráží, která vyženou z kapes peníze daňových poplatníků. Odhaleny mohou být další případy korupce či neetického jednání významných osobností.

 

Pondělí

Slunce v Býku je v opozici na svou pozici v horoskopu republiky ve Štíru, Merkur tranzituje v opozici na Venuši republiky, takže mohou přijít rozmíšky jak uvnitř vládnoucí koalice tak ataky opozice na vládnoucí garnituru.

Úterý až čtvrtek

Toto jsou z astrologického hlediska dny ideální pro zahajování nových a odvážných, zároveň však ekonomicky úspěšných projektů.

Pátek až neděle

V pátek a v sobotu bude panovat na našich cestách pravděpodobně dopraví chaos a je zde zvýšené riziko setkání se zfetovanými či s podnapilými účastníky silničního provozu. Lupiči mohou trhat rekordy a nenechá je v klidu spát majetek spořádaných spoluobčanů. ( Tranzitující Slunce v kvadrátu s Neptunem republiky ).

Zdroj: http://www.stribrny.cz