HOROSKOP TÝDNE OD 23. ÚNORA DO 1. BŘEZNA 2015
Horoskop týdne od 23. února do 1. března 2015

připravil Ing. Richard Stříbrný

Tento týden začíná za méně příznivého kvadrátu Slunce se Saturnem, pokračuje za pozitivně působících a dynamických konstelací ohnivých a končí opozicí mezi Merkurem a Jupiterem. Svět tedy zažije všechno možné, od chladu v přírodě i v mezilidských vztazích, po oteplení a prudké vášně, až po vzájemné obviňování z nedodržování úmluv a po řinčení zbraní.

Pondělí a úterý

Slunce procházející znamení Ryb vytvoří disharmonickou vazbu se Saturnem ve znamení Střelce, což pravděpodobně způsobí otřesy půdy pod nohama jak obrazně tak v určitých lokalitách doslova. Nejsou vyloučena zemětřesení v neděli a v pondělí, kdy to je v orbisu působnosti či konflikty zapříčiněné náboženskými motivy. Tranzitující Merkur ve znamení Vodnáře vytvoří opozici na Neptuna republiky, takže lze očekávat odhalení dalších případů korupce a neetického chování vlivných úředníků a osobností z vládnoucí garnitury.

Středa a čtvrtek

Slunce dostihne na své pouti ekliptikou Neptuna ve znamení Ryb a díky tomu by pozitivně vzato měli být lidé k sobě vlídní, soucitní a obětaví více než jindy. Tato konstelace také pootevírá brány k vyšším duchovním stavům při rozjímáních a při meditacích.

Pátek až neděle

O víkendu mohou na našem území praskat ve švech kulturní stánky, tvůrčí jedinci budou líbáni múzami ( tranzitující Venuše bude v trigonu s Neptunem republiky ). Merkur se bude pohybovat znamením Vodnáře a postupně vytvoří opozici na Jupitera ve znamení Lva, takže lze předpokládat, že se znepřátelení jedinci či rozkmotřené státy budou vzájemně obviňovat z nedodržování dohod a úmluv. Na pořadu dne může být vyhrožování sankcemi a pokutami.

 

http://www.stribrny.cz/