HOROSKOP TÝDNE OD 23. DO 30. LISTOPADU 2015
V tomto týdnu může dojít na naší planetě k dějům, které povedou k výraznému omezení volného pohybu osob, zboží i informací. Na ekliptice se postupně vytvoří postupně poloviční kosmický kříž mezi Neptunem v Rybách, Lunou v Blížencích a Sluncem, Merkurem a Saturnem ve Střelci, gradovat by to mělo ve středu a ve čtvrtek ráno s úplňkem. Vyloučit nelze útoky biologickými či chemickými zbraněmi, otrávení zdrojů pitné vody – pakliže uzraje v určitých lokalitách karma. Jinak v obecnější rovině lze předpokládat řádění virů biologických i počítačových, leckde obyvatelstvo pozlobí vodní živel, mnozí budou unikat z této tzv. reality za pomoci konzumace lihových nápojů či požitím drog. Obyvatelstvo bude masírováno médii a dosti vystrašené, kromě zmiňovaných konstelací zde je i druhý poloviční kosmický kříž mezi Venuší ve Vahách, Uranem v Beranu a Plutonem v Kozorohu. Výsledkem může být také rozkolísání cen ropy, vody, léků a potravin. Na straně druhé bude velmi pozitivně na danou situaci působit Mars ve znamení Vah, který bude v textilech na trojkonkunkci Slunce, Merkur a Saturn ve Střelci. Takže lze usuzovat na přesné zásahy vojsk či bezpečnostních služeb a záchranných složek, které mohou minimalizovat škody na zdraví a na majetku obyvatelstva.

Pondělí a úterý

Merkur se pohybuje znamením Střelce v blízkosti Saturna v harmonické vazbě s Marsem, což předznamenává rozsáhlé aktivity vojska a policie při zabezpečení hranic.

Středa a čtvrtek

Ve středu ve 23.44 hod nastává úplněk Ve čtvrtek ráno pak bude na ekliptice panovat velké napětí, které může vyústit v neblahé děje mezi jednotlivci i mezi národy, emoce mohou vítězit nad zdravým rozumem na celé čáře. V těchto dnech není radno podnikat cokoliv riskantního.

Pátek a sobota

Doprava na našem území by neměla váznout a v rámci možností daných technickým stavem vozovek a uzavírkami by měla být plynulá. Obchody by se měly hýbta tržby stoupat.

Neděle a pondělí

Slunce dostihne na své pouti ekliptikou Saturna a vytvoří kvadrát s Neptunem, takže nelze jinak než varovat před kapsáři a před podvodníky. Opět mohou řádit viry biologické i počítačové.

AUTOR: Richard Stříbrný

ZDROJ: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=2023