Horoskop týdne od 23. do 29. ledna 2017
Ani v tomto týdnu se pravděpodobně oteplení nedočkáme, jelikož Venuše se bude pohybovat znamením Ryb a ocitne se v sevření Saturna ve znamení Střelce, což ochladí klima v přírodě i v mezilidských vztazích. Ve světě může dojít k situacím, kdy se zpochybní stávající obchodní a politické dohody, vzplanout mohou doutnající náboženské konflikty.

 

Pondělí a úterý

Luna se Saturnem ve znamení Střelce bude v disharmonických vazbách s Neptunem, s Venuší a s Marsem ve znamení Ryb a to je konstelace, za kterých lze očekávat řádění vodního živlu v různých skupenstvích. U nás mohou občany potrápit prasklá vodovodní potrubí a sněžení.

Středa a čtvrtek

Merkur tranzitující ve znamení Kozoroha bude v sextilu s Merkurem v horoskopu republiky ve znamení Štíra a zejména ve středu by se měly obchody hýbat a doprava by neměla váznout.

Pátek až neděle

Již ve čtvrtek a zejména v pátek pak potrápí mezilidské vztahy, světovou ekonomiku a dopravu obtížná kvadratura mezi Venuší a Saturnem. O víkendu pak dochází k novoluní ve znamení Vodnáře na stupni ekliptiky, který je v opozici na Neptuna republiky ve znamení Lva, takže nelze vyloučit další případy odhaleného korupčního chování významných osobností a politiků. Naši občané mohou být rovněž znepokojení množstvím loupeží a podvodů. Pančovaný alkohol může přiotrávit další obyvatele našeho státu.

 

Zdroj: www.stribrny.cz