HOROSKOP TÝDNE OD 23. DO 29. BŘEZNA 2015
Horoskop týdne od 23. do 29. března 2015

připravil Ing. Richard Stříbrný

V tomto týdnu již znamení Ryb dosti ztratilo na síle a vládu přebralo znamení Berana, ve kterém se po celý týden bude pohybovat jeho vládce Mars, Slunce ( je v povýšení ) a dlouhodobě Uran. Ohnivou sílu ještě doplňuje Jupiter ve znamení Lva a Saturn ve znamení Střelce. Pozitivně vzato tyto konstelace vytvoří dynamické astrologické klima ideální pro zahajování nových a odvážných projektů, lidé nebudou stát u zdi a budou ochotní jít odvážně za svými cíli. Čeho je moc, toho je však příliš, jak praví moudré pořekadlo a platí to i o této poněkud výbušnější konstelaci, která může méně vyzrálé duše strhnout k agresivitě a leckde budou obrazně či doslova chřestit zbraně. Nejvýznamnější konstelací pro naši republiku je kvadratura tranzitujícího Urana ve znamení Berana na Jupitera republiky ve znamení Raka. Výsledkem mohou být sporná rozhodnutí soudů, která vydráždí veřejnost, našemu státu může být vyhrožováno arbitrážemi, váznout může díky zákulisním vlivům různých lobbistických skupin přijímání důležitých zákonů.

Pondělí

Mars bude v sextilu na Urana republiky a v trigonu s Lunou republiky, což by mělo přinést našemu státu úspěchy na poli sportovním i ekonomickém.

Úterý a středa

Venuše bude v kvadrátu s Neptunem republiky, Merkur zase v kvadrátu s Marsem republiky, a to jsou méně příjemné konstelace, které by mohly vynést na světlo utajované případy korupce či zpronevěr veřejného majetku. Možné jsou také četnější násilné trestné činy, loupeže a havárie v dopravě i v průmyslu. Naši sportovci a kriminalisté svedou se svými protivníky těžké boje a mohou z nich vyjít se šrámy na duších i na tělech.

Čtvrtek a pátek

Venuše v Býku vytvoří opozici na Merkura republiky ve Štíru a díky tomu lze předpokládat, že se naši zákonodárci jen stěží dohodnou na přijetí zákonů ku prospěchu většiny obyvatelstva. Tranzitující Mars však bude v trigonu se Saturnem republiky, takže se dohoda při vytrvalém úsilí přeci jen může nalézt.

Sobota a neděle

V neděli bude Slunce, Mars a Uran v Beranu, Jupiter s Lunou ve Lvu a Saturn ve Střelci. Tyto pozice v ohnivých znameních přímo vybízí k aktivnímu odpočinku při sportu a k zahajování nových, odvážných projektů.

 

Zdroj: www.stribrny.cz