HOROSKOP TÝDNE OD 22. DO 29. ÚNORA 2015
Horoskop týdne od 22. do 29. února 2015

Ani v posledním únorovém týdnu nás v České republice „nenechá na pokoji“ Mars ve Štíru, který postupně vytvoří nebezpečné konstelace jak s Uranem, tak s Lunou a se Saturnem v horoskopu České republiky a může přinést násilné trestné činy, které pobouří naši veřejnost, možná jsou vážná zranění či úmrtí sportovců, kriminalistů a významných osobností. Je však možné, že tady v závětří naší krásné země máme „dobrou karmu“ a to napětí se vybilo diskusemi našich zákonodárců o elektronické evidenci tržeb…Jupiter pohybující se znamením Panny retrográdně vytvoří v tomto týdnu kvadrát na Marse republiky ve znamení Střelce a díky tomu se dají předpokládat sporná rozhodnutí soudů jak našich tak mezinárodních, které nás mohou stát prestiž a mohou nám přinést nemalé ekonomické ztráty.

Pondělí a úterý

V těchto dnech se projeví vliv úplňku ( Slunce v Rybách v opozici na Lunu v Panně ) a v důsledku toho lze očekávat zvýšenou četnost karambolů v mezilidských vztazích i na cestách, jelikož citliví jedinci budou mít tendence unáhleně reagovat na podněty.

Středa a čtvrtek

Toto jsou z astrologického hlediska zřejmě nejlepší dny tohoto týdne jak pro společenská setkání nad sklenkou dobrého moku, tak pro důležitá jednání. ( Venuše ve vazbě s Neptunem republiky, Merkur sextil Saturn ).

Pátek až neděle

O víkendu a zejména pak v pátek ( přesný kvadrát tranzitujícího Marse na Saturna republiky ) lze na našem území očekávat zvýšenou četnost havárií v individuální i v hromadné dopravě, vyloučit nelze dramaticky působící násilné trestné činy, loupeže a zranění či úmrtí významných osobností.

Zdroj: http://www.stribrny.cz/